katebondarrrenko

Purple magic in one palette🔮✨

Purple magic in one palette🔮✨
Purple magic in one palette🔮✨

Розпочну з упаковки: чудовий дизайн, який класно відображає саму ідею палетки. Голографічні вставки переливаються на світлі, додаючи містичності. Також мені подобається тривкий метал та якісний пензлик всередині, я часто ним користуюсь. Знаю, що багато хто цю палетку "цькує" за плагіат на Urban Decay, але ви взагалі бачили бренд Makeup Revolution...

Purple magic in one palette🔮✨
Purple magic in one palette🔮✨
Purple magic in one palette🔮✨
Purple magic in one palette🔮✨
Purple magic in one palette🔮✨
Purple magic in one palette🔮✨
Purple magic in one palette🔮✨

Всередині палетка складається з 12 кольорів, які класно поєднуються один з одним. З ними можна придумати дууже багато комбінацій, як простих, так і складних та багатокомпонентних. Самі по собі тіні досить пильні, проте не критично, лише потрібно добре струсити пензлик перед нанесенням. Добре тушуються, мені з ними легко працювати. Колір передається чудово, фіолетові відтінки не плямисті, якісні. Окремо про шиммери - це любов. Багатогранні, цікаві, повсякденні та святкові, впишуться в будь-який образ.

Далі конкретно по відтінкам, які названі на честь планет та тіл сонячної системи:

SUN - світло-бежевий, пудровий відтінок, яким можна закріпити базу;

MERCURY - ніби персиковий, пісочний відтінок, класно поєднується із наступним;

SATURN - чудовий дуохромний персиковий шиммер;

JUPITER - теплий коричневий, я часто використовую його для тушування;

MARS - це прям вау, улюблений відтінок у палетці. На вигляд ніби персиково-рожева база з окремими блискітками всередині. На очах - дороге вологе сяйво;

MOON - в палетці здається просто білим, проте це класний зеленавалив дуохром;

COMET - матовий фіолетовий відтінок, який стане відмінною базою до наступних фіолетових шиммерів;

VENUS - рожево-фіолетовий мілкошиммерний дуохром;

NEPTUNE - більш глибокий фіолетовий шиммер, ніби сливовий;

URANUS - прекрасний синьо-фіолетовий шиммер з більш виразними блискітками;

PLUTO - насичено-фіолетовий з золотими вкрапленнями;

EARTH- здавалось би, звичайний коричневий. Проте він досить теплий та містить червоний підтон.

Мої висновки - прекрасна палетка, з якою комфортно працювати, яка пропонує небанальні, цікаві кольори, комбінації, з якими можна "погратися". Вийде як і образ на кожен день, так і вечірній, темний smoky-eyes з фіолетовим акцентом, кольорова стрілка тощо.