Останнє косметичне поповнення року

Вриваюся зі своєю розпаковкою передостанній день року 😂

Звісно, моїм вірним помічником у цій справі є Льовка 🐱 - робимо розпаковку на відео разом

Загалом майже усі придбання зроблені під впливом спільноти. Зайшла я, подивилася ваші розпаковки і зрозуміла, що теж хочу. Тим паче деякі продукти не просто хотіли, а потреба 😌

Всього у мене було 3 посилки. Розповім коротко про продукти у кожній:

• cаліцилове мило від Голден Фарм.

Раніше мала щось подібне. Планую використовувати для своєї проблемної зони, що знову дала про себе знати, так неочікувано, зимою - верх спини;

Нарешті знайомлюся з брендом натуральної косметики Comex. Так багато гарних відгуків про них у спільності. Взяла:

• натуральний шампунь проти лупи з індійськими травами та екстрактом евкаліпту;

• натуральний шампунь для зміцнення волосся з індійських цілющих трав.

Обидва шампуні у міні-форматі по 75 мл, що дуже зручно для затесту і подорожей.

• пом'якшувальний крем для ніг із сечовиною, екстрактом водоростей і олією арганії Shelly.

Так як моє перше знайомство з брендом пройшло доволі успішно, я вирішила спробувати інший засіб :)

Про олійку для кутикули, мій перший продукт від Shelly писала тут - https://club.makeup.com.ua/post/23887/

• сухий шампунь Batiste з ароматом вишні🍒

Це мій перший сухий шампунь. Про цей бренд чула дуже багато схвальних відгуків, тому на інші не хотіла і дивитися (хоча колись думала про Shauma). А ще його дуже радила красуня Ковач Дарія😉

Пссс, він досі на гарній акції!)

нашумівші (хоча уже не дуже, бо ажіотаж трохи спав😂) рум'яна Lamel у відтінку 407 Apricot 🍑.

Вони дууууже круті, кажу уже) Спочатку у моїй корзині був і відтінок 406, але чомусь я його видалила перед самим оновленням. З самого початку сумнівалася у тому відтінку. Але цей 407...то ❤️ Зовсім скоро покажу його у макіяжі)

• лосьйон для росту волосся MinoX

Так, відразу 3 флакони і відразу у концентрації міноксидилу 5%. Це так Таня повелася на акції, ну і концентрацію не мінімальну 2% обирала, щоб результат точно був!

Ех, красуні... я начиталася ваших коментарів, а хтось мені писав навіть у приватні повідомлення, то я тепер навіть не знаю чи буду використовувати ці лосьйони. Дуже накрутилася.

Однозначно, я не планувала різко відміняти засіб, а лише поступово відмовлятися від нього після завершення курсу.

Так мені хочеться відростити волосся, особливо після підстригання кінчиків 🥹 А ще моя мрія трішки перетнути межу "генетичної довжини", адже завжди хотілося довгого волосся.

🙏🏻 Якщо серед вас є хтось, хто використовував такі спрейчики, то напишіть, будь ласка, про ефективність і можливу небезпеку. Я поки все ще думаю... у цьому вся я, щоб спочатку замовити, а потім читати і думати 😩

Далі будуть пляшечки-баночки від Sane. Наразі це один з двох українських брендів косметики (другий - це Mermade), який не шкодить моїй шкірі, а ще й доволі ефективний за максимально привабливу ціну.

Від Sane у мене уже колекція баночок. Поповнюю її в основному новинками. На цей раз:

точковий засіб від прищів з азелаїновою кислотою;

Наразі взяла лише 10 мл на пробу. Раніше азелаїнова кислота, щоправда інших брендів, мала лише позитивний вплив на мою шкіру;

заспокійливий тоняк з алое вера 2% та пробіотиками;

Давно на нього заглядалася, але допис Somova FM став останньою краплею і я нарешті взяла його собі😂

маска для обличчя очищувальна та відбілююча з оксидом цинку і вітамінами РР, В1, Е, А, В7.

Цю тубу взяла братові. Сама користуюся такою ж. Це чудо-штука за копійки. Бачу від неї ефект відразу 🤩;

маска для обличчя проти токсинів із AHA + PHA + Спіруліна 5% - для мене новинка. Взяла через гарні відгуки і свою любов до вище згаданої маски ❤️;

У подарунок стандартно пішли пробники:

1) улюбленої маски з оксидом цинку. Досі не робила на неї огляд, але всім раджу, бо вона моя улюблена. Користуюся сама і раджу усім друзям, родичас;

2) крему для чутливої шкіри обличчя з вітаміном С, вітаміном Е та гіалуроновою кислотою. Про нього робила детальний допис, і всім, хто ще не бачив, щиро раджу переглянути - https://club.makeup.com.ua/post/22058/

3) шампунь для глибокого очищення шкіри голови. Також писала про нього тут - https://club.makeup.com.ua/post/21911/ . А який у нього божественний аромат🤤

Ось так скупилася, хоч планувала уже без покупок у цьому році 😄 Ну що ж, готуватиму викидушки, аби трохи звільнити місця)

Продукти для цього looks

Сухий шампунь
Мило "Саліцилове"
Гель від прищів
Заспокійливий тонік для обличчя
Очищувальний шампунь з кератином та протеїнами