Ранкова кава четверга і розпаковка з Makeup!

так-так, знову нагадуватиму вам про каву з корицею, адже сьогодні четвер 🤭 А я дочекалася посилочки, тому окрім кави маю розпаковку))

Показую що придбала:

1. Тонер із мигдальною кислотою By Wishtrend ❣️

З брендом ще не знайома. Введу мигдальну кислоту у догляд, яку чергуватиму із саліциловою. Колись у мене вона була в іншому засобі, то дія дуже подобалася.

2. Антисептик для рук Mermade Magic Unicorn 🦄

Мій улюблений аромат з усіх серед продукції бренду. на ці антисептики підсіла, інші навіть не купую))

3. Каял від Lamel у відтінку 406 Мокко 🤎

Як казала Таня, мене треба додати у червону книгу до рідкісних дівчат з клубу, у кого ще немає цього олівця 🤣 Уже не можна, тепер він є у мене!)

4. Комплексна сироватка для вій 5в1 від Eveline 🤍

Я уже згадувала, що з сироваткою Мінокс у нас виплили нюанси, тому я поступово перестаю нею користуватися.

Взяла перевірену сироватку Eveline, яку використовую як базу під туш. Вона робить вії настільки пишними 🔥

5. Гідрогелева маска Joko Blend сила какао 🍫

Під моїм дописом про таку ж маску з бурбонською трояндою дівчата писали, що класна така ж маска з какао. І хто я така, щоб відмовити собі і не спробувати?)) Тим паче попередня дуже сподобалася 🥰

6. Пробники мега-відомого спф Beauty of Joseon ☀️

Досі його не пробувала, але перед покупкою повнорозмір вирішила ознайомитися з пробниками.

7. Пензлик для макіяжу TopFace F20 🧖‍♀️

Планую використовувати для нанесення тону. Попередній для пудри F01 дуже сподобався, тому захотіла спробувати від бренду нові пензлі 💕 Цей теж крутий, щільно набитий і м'якесенький!

8. Зубна паста Biorepair 🪥

Просто хороша паста на чудовій знижці. Чому б і ні?) Взяла про запас, моєї Marvis ще на якийсь місяць вистачить)

9. Гребінець для волосся Eurostil 💆‍♀️

Подейкують, що дуже схожа на таКий же від Janelle 🤭

Виконана з дуже щільного товстого пластику, зубці гладкі і поки якістю за 100 грн я більш, ніж задоволена)

Обіцяла собі цього року поменше непотрібних спонтанних покупок 🤪 Але тут все потрібне, правда?)