GIRLS, ЦЕ MAKEUP

Я дуже скучила за такими відео, можливо і ви🙈

Одразу напишіть чи хочете огляд акційного стайлеру Loreal від мене?) Відгук буде не дуже позитивним🫠

Але локони на нього

Що по макіяжу?

  • Я знов ввела лосьйон Needly. Ніби він не робить мені вже висипань, але чесно не повторюватиму. Я не бачу якихось вау змін. Стан моєї шкіри тримає на собі Bielenda зелений, який дешевший набагато.
  • Я з задоволенням користуюсь перфектором від Maybelline, попри його так собі склад, він абсолютно не дає реакцію на шкіру. Але підпікає якщо не витримати паузу після лосьйону.
  • Плампер від Maybelline реально збільшує губи. Але все як я і казала, ось цей 01 менш ефективний, він для легкої набряклості і пече не дуже.
  • Також мій не змінний помічник, коректор від Seventeen. Гарно маскує і підсвічує.

Хочу придбати персиковий коректор, можливо якийсь порадите

  • Палетка у мене єдина від Karaja, реально тішусь нею, універсальна. Я беру коричневий і сяючий коричневий.
  • Каял Lamel у кольорі Мокко, туш Maybelline у кольорі бургунді-це прям зараз такий мастхев. Постійно тепер тільки так і малююсь
  • Скульптор Lamel. Я перестала використовувати румʼяна поки
  • Туш для брів-це щось. Вона взагалі не змивається, така стійка і такий крутий колір. Rimmel
  • Тінт O'bays теж вже мій постійний гість на губах, як бачите, напівпорожній чи напівповний. То вже як ви собі побачите 🤭Він тінтує злегка і я одразу змиваю
  • Та роблю контур олівчиком Pastel 205

Ось і все, такий легенький мейк.

Як я вам з локонами, до речі?) Вони такі пухнасті🤪

Обіймаю💌

Продукти для цього looks

Seventeen Magic Serum Concealer
Karaja Wonder Sculpt
LAMEL Make Up BB Contour
O’BAYS Ultra-Tinted Lip Oil
Rimmel Wonder'Full Brow
Maybelline New York Instant Perfector Glow 4-In-1
Maybelline New York Lifter Plump
Туш для подовження та об'єму вій
LAMEL Make Up Kajal Eye Liner