Alyona Fedyk

Якщо блакитний, то яскравий💙

Якщо блакитний, то яскравий💙
Якщо блакитний, то яскравий💙

Я вже писала про серію “Френч” від бренду “Ноготок”, але знову вирішила поекспериментувати та змінити свій звичний манікюр на щось яскраве. Блакитний? Чому ні? Обрала відтінок 23. Це дійсно красивий насичений колір, який, до речі, не набрид мені навіть через 4 дні постійного перебування на нігтях. Так, це свого роду відсилання до стійкості:) Носиться чудово.

Якщо блакитний, то яскравий💙
  • Звичайно, широкий пензлик. Дівчата, ТАК просто наносити “складний” колір ще не було:) Лягає просто ідеально!
  • Глибокий пігмент, завдяки чому можна залишити один шар, але я нанесла в два. Помітьте, не у три чи чотири, як це в мене зазвичай відбувається, а всього у два)) Це успіх.
  • Ну і куди ж без швидкості висихання. Трішки програє серії “Френч”, але я не втомилась чекати:) Наносила по старій схемі: спочатку одну руку, потім іншу, після цього одразу другий шар. Не покрився пухирцями.
  • Оооо, цей неймовірно блискучий глянцевий фініш! Обожнюю. Хоча, якщо покрити поверх матовим топом – буде теж феєрично. Якщо спробуєте – діліться фото:) Взагалі, відтінок 23 – безпрограшний.