Оксана Князєва

Маска 3 в 1 «Соковитий кавун» від GARNIER

Маска 3 в 1 «Соковитий кавун» від GARNIER
Маска 3 в 1 «Соковитий кавун» від GARNIER
Маска 3 в 1 «Соковитий кавун» від GARNIER

Запах у неї як і у інших засобів з цієї серії ,солодкий аромат кавуна .

По правді мовити я іноді просто відкривала баночку щоб понюхати і ставила на місце 😂

Якщо хтось знає якийсь крем для тіла зі схожим запахом ,напишіть мені в коментарях 🙏🏼

Текстура схожа на крем для рук ,не дуже густа .

Виробник пише що можна використовувати засіб трьома способами як бальзам ,маску і незмиважмий догляд ,я спробувала усі і найбільш мені сподобалась як маска ,але :

По перше коли наносиш маску на волосся вона наче поглинається в нього і треба добавляти ще ,я використала цілу жменю засобу ,при тому що в мене рідке волосся ,а скільки ж тоді потрібно його якщо б було густе ?🙉 І на скільки ж тоді вистачить цієї баночки ?

Я витримала 15 хвилин ,з’явилася гладкість,що дозволило під водою розплутати волосся, після висихання ефекту зволоження який звичайно є від масок я не помітила ,але волосся стало більш пухнастим .

А ось як незмиваємий догляд мені не зайшло , наносила десь від середини волосся ,поки волосся вологе його легко розчісувати але після висихання маски волося стає сухим особливо пофарбовані локони ,зате аромат залишаеться надовго 😅

До речі шампунь і бальзам -ополіскувач ,добре підійшов моїї свекрусі ,в неї густе ,пряме волосся і ці засоби дають їй хороший объем і гладеньке волосся .