Оксана Князєва

#beautyplan2024

#beautyplan2024

Я ніколи не пишу списки бажань або планів на рік ,бо мені життя вже доказало що коли щось заплануєш то процентів 70% що воно не реалізується.

Тож треба завжди жити в моменті і відштовхуватись від даннях можливостей та ситуації.

Але я все ж таки склала список невеличких бажань яких би хотіла дотримуватись протягом року 🙃

  1. Хотілось би внести в перший пункт «Більше відпочивати» але це поки що ця мрія нездійсненна 🤣 Але треба хоча б намагатись.
  2. Похід до лікарів 😅 Два роки без відпустки, лікарняних і з одним вихідним дуже позначилось на моєму здоров’ю ,тож мені вже треба на мрт всього тіла 🥲
  3. Заняття спортом. Звісно після роботи просто хочеться полежали і нічого не робити, але треба хоча б почати робити елементарні вправи для спини і шиї 🥲
  4. Почати вести свій інстаграм,я трішки (не трішки)забила на інст і зараз заходжу туди тільки щоб поспілкуватися з друзями в діректі і подивитися меми😅 а треба було б викладати свої роботи 😅 Також треба частіше робити дописи в клубі 👌🏻
  5. Не лінитися і робити більше макіяжів,хоча б 1 на тиждень.
  6. Навчитися знімати відео туторіали з макіяжем
  7. Пити більше води ,для мене складно випивати 1,5 л на день ,особливо в зимній період 🥲
  8. Хоча б 3 рази на рік перебирати свою косметичку і віддавати /викидати засоби якими не користуюсь.
  9. Змінити зачіску та купити нормальний фен 👌🏻
  10. Зробити татуювання 😁
  11. Більше доглядати за шкірою тіла ,а не тільки обличчя.
  12. Зробити манікюр ,два роки не робила собі манік ,треба хоча б в цьому році😅

Ось такі в мене бьюті плани ,а їз сурової реальності дуже хочу повернутися додому в Харків та зустрітися з друзями❤️

Здати на права.

Залатати дірку в стіні від прильоту і зробити ремонт в квартирі 🥲