Lily♥️

Janeke SUPERBRUSH: нова щітка для волосся від італійського бренду

Janeke SUPERBRUSH: нова щітка для волосся від італійського бренду

Нещодавно мені подарували супер популярну щітку для волосся італійського бренду Janeke. У мене сама звичайна класична форма, розміри Довжина 20 см

Ширина 8 см

Чому ця щітка для волосся така популярна:

  • М’яка основа й закруглені зубці регулюють тиск на шкіру, забезпечують делікатний масажний ефект.
  • Ефективно розчісує та розплутує як сухе, так і вологе волосся.
  • Перешкоджає електризуванню.
  • Силіконову щітку легко очищувати й мити.

Користуюся щіткою менше тижня, ділюсь своїми враженнями:

1. Я використовую для розчісування мокрого волосся. Так дійсно дуже зручноі легко розплутує волосся

2.Для висушування феном для волосся також ок.

Завдяки пневматичній основі особливої форми, створеній у формі стільників вулика, щітка рівномірно розподіляє гаряче повітря так, що воно не концентрується на певній ділянці. У такий спосіб щітка прискорює сушіння волосся після миття, але не зневоднює його структуру.

Чи впливає на структуру...не думаю) але дійсно волосся гарно вкладається.

3. Для розчісування сухого волосся теж підходить! Проте для моєї структури волосся хочеться мати більш мʼяку щітку , можливо згодом звикну!

Чи виправдовує якість ціну? Мені зручна в руці і гарна якість, поки подобається, але остаточно перевірю цю "мімішку" Janeke згодом за деякий час користування!Але я завжди кажу так : поки не спробуєш сам, то не дізнаєшся) Ну що ж тестую. Тоді обов'язково доповню допис. Усім гарного вечора!🤗

Janeke SUPERBRUSH: нова щітка для волосся від італійського бренду
Janeke SUPERBRUSH: нова щітка для волосся від італійського бренду
Janeke SUPERBRUSH: нова щітка для волосся від італійського бренду
Janeke SUPERBRUSH: нова щітка для волосся від італійського бренду
Janeke SUPERBRUSH: нова щітка для волосся від італійського бренду