O’Ostah

Бестселери Tigi Bed Head

Бестселери Tigi Bed Head

Про Tigi можна почути багато. Задорого, неефективно, вдалий маркетинг і більш нічого… Я спробувала десятки пляшечок і майже все мені сподобалось. Але є двійка, яка надовго засіла у моїй ванні. Так, інколи я зраджую з іншими (обожнюю тестувати косметику для волосся), але повертаюсь до них. Бо круті!

О, це найделікатніший шампунь-детокс, який я зустрічала. Я користуюсь стайлінгом дуже рідко, але маю жирну шкіру голови, а також наношу на кінчики силіконові засоби. Тому гарне очищення хоча б раз на тиждень я довіряю йому.

Особливості👇

✔️ Очищує волосся від усіх видів забруднень (стайлінг, себум, силікони, пил)

✔️ Економічний. Гарно піниться, для мого достатньо густого волосся пляшки вистачає на півроку (якщо враховувати те, що комбіную з іншими)

✔️ АРОМАТ. Це насолода. Лишається на волоссі, я таке люблю. Такі собі бризки цитрусів із прянощами.

✔️ Рослинні екстракти запобігають вигоранню кольору на сонці.

✔️Гліцерин заложуе (хоча без живильного кондиціонеру тут не обійтись).

✔️Для всіх типів шкіри і волосся.

Я наношу шампунь на 3-4 хвилинки, змиваю, при другому нанесенні масажую шабером. Живильна маска на довжину, укладка - і моє волосся живе, розсипчасте, об‘ємне + навіть на третій день можна не мити голову (зазвичай це доводиться робити через день).

Мій улюбленець, який завжди дає той результат, який мені потрібен. А саме: якісне очищення, зволоження і блиск.

Особливості👇

✔️Підходить для сухого, пошкодженого, ламкого волосся.

✔️Зволожує шкіру голови (при цьому без «жирняку»), знімає відчуття стягнутості.

✔️Дбає: тепер я підрізаю кінчики не через те, що вони посічені, а просто по інерції, бо так треба. Цим завдячую шампуню на 50%.

✔️З ним волосся легше вкладається і сушиться, можна використовувати легкий кондиціонер.

✔️Також дуже густий та економічний.

✔️Вкуснючий свіжо-солодкий аромат.

✔️Топчик для щоденнього миття.

Нещодавно бренд зробив редизайн пляшечок, тому користуватись кондиціонерами і шампунями стало зручніше👍