O’Ostah

#beautyplan2024

#beautyplan2024
  1. Я не можу відчувати себе "бʼюті" у тій вазі, яку зараз маю. Тому ставлю собі головну ціль на 2024 - мінус 20 кг. Про свої успіхи і страждання, лайфхаки і гаджети для покращення стану шкіри буду розповідати час від часу.
  2. Повноцінний сон - це база гарної зовнішності. Два роки мене гойдає: то я сплю по 15 годин, то взагалі не сплю декілька днів. Вже час дістати із шухлядки мелатонін, розширити асортимент аромакомпозицій і перестати слухати тру крайм перед сном😂
  3. Проблема алопеції стоїть гостро і я трохи втомилась втирати/масажувати/пити препарати. Починаю все спочатку + планую придбати дарсонваль.
  4. Обіцяю не здаватись на наносити третінон, незважаючи на сухість і лущення. Бо результати того вартують!
  5. Соромно зізнатись, але у свої 35 я не мала жодної проф фотосесії. То я товста, то змарніла, то не час… Дуже хочеться вийти за рамки і нарешті поглянути на себе зі сторони.
  6. Більше фарбуватись, експериментувати і знімкувати свої зміни.
  7. Лазер бачив усі мої місця, окрім одного. у цьому році машина побачить моє глибоке бікіні😂
  8. Робити більше компліментів собі та оточуючим. Це наповнює надзвичайно❤️
  9. Розвантажити косметичну поличку і залишити тільки той мінімум, який дійсно використовую. Щомісяця замовляти найнеобхідніше, економлячи кошти на найбажаніше.
  10. Попрацювати з нижньою третиною обличчя, яка дуже видає вік. Мануально, інʼєкційно - тут усі методи на користь.
  11. Записатись на консультацію до хірурга. Маю величезну мрію - змінити форму грудей, то нехай це буде першим кроком.
  12. Полюбити себе. Піклуваись про ментальне здоровʼя. Знаходити прекрасне там, де ніколи не помічала.