wowmom

Олівчик, який легко замінить помаду! Освіжаючий віддінок для літнього макіяжу.

Олівчик, який легко замінить помаду! Освіжаючий віддінок для літнього макіяжу.

Привіт, красуні!

Коли всі шукають холодні та пильно рожеві віддінки помад, я в цей час ганяюся за кораловими або помаранчевими кольорами.

Просто я зрозуміла одну важливу річ - вони мені більше пасують.

Особливо, якщо треба виглядати "свіжачком".

Так от... З'явився в мене олівчик від Ln Pro.

П.с. я чула про скандали, пов'язані з цим брендом, але я хочу висловити свою позицію, щодо цього.

Є компанії, які вийшли з ринку рф, є ті, які туди увійшли (зрадники), а є ті, хто продовжує працювати і там, і там. Це їх особиста справа.

Я не підтримую російську або білоруську продукцію. Не купую її, і нікому не раджу (хоча за деякими засобами я дуже сумую).

Але тим, що НЕ виготовляється в ціх країнах, і продається в наших магазинах, я можу користуватись.

Дякую.

Олівець гелевий, має м'яку текстуру, та гарну пігментацію.

Чула, що деякі люди думають, що внизу викрутка, і не розуміють, чому вона не працює.

Думаю, багато хто з вас знає, що це не викрутка, а олівчик можна легко наточити звичайною точилкою.

Це так, на всяк випадок:-)

Колір, саме той, який я і хотіла, і він повністю відповідає назві віддінку - Coral.

Теплий, яскравий, але не занадто неоновий, тому може підійти і для нюдового макіяжу, якщо ви таке полюбляєте.

Олівець має класну стійкість. З легкістю переживе перекус, та навіть обід, лиш зітреться зі слизової.

Його можна поправити та нашарувати.

На губах відчувається, як середньостатистична матова помада. Може трошки підсушувати, але бальзам перед нанесенням вирішує проблему.

Тож, роблячи висновок, відмічу, що Ln Pro Lip Liner - гарний гелевий олівець для губ, не за всі гроші світу.

Якщо ви не бойкотуєте бренд, і хочете отримати якісний продукт - це класний варіант.

Дякую за увагу 😘