Alina_Demchenko

Одна з моїх улюблених палеток для подорожей: Wibo Make-up Palette STELLAR

Одна з моїх улюблених палеток для подорожей: Wibo Make-up Palette STELLAR
Одна з моїх улюблених палеток для подорожей: Wibo Make-up Palette STELLAR

Це одна з тих палеток, які я дуже обожнюю. Вона компактна, має велике люстерко та найголовніше - її можна зібрати самою. Цю палетку, я купила у такому вигляді як на фото, але плюс в тому, що якщо не підходить рефіл, я можу просто витягнути його і замінити на потрібний. Так, ця палетка стає ідеальною для подорожі, бо можна помістити туди, хайлатер, контуринг та тіні ( є ще рум'на, пудра та бронзер) . Але я б хотіла показати саме цю палетку, такою якою її зробив бренд Wibo.

Одна з моїх улюблених палеток для подорожей: Wibo Make-up Palette STELLAR
Одна з моїх улюблених палеток для подорожей: Wibo Make-up Palette STELLAR

Ця палетка має дуже гарний мінімалістичний дизайн. Гарний пластиковий корпус з глітерною обкладинкою, виглядає дуже естетично. Пластик доволі товстий, бо розрахован на багаторазове використання. В розобраному вигляді, палетка виглядає як на першому фото. Вміст саме цієї палетки - 4 рефіли.

В наборі ( бо так мабуть буде точніше) - було 4 рефіла , три з яких тіні для повік. Верхній дуохромний спаркл , я спочатку прийняла за хайлайтер. А ось про хайлайтер який знаходиться у палетці, я вже розповідала ( бо є ще запаска, яку я доречі купляла раніше цієї палетки).

Якість дуже гарна. Як самих продуктів, так і упаковки. Мені подобається що тут є якісне дзеркало, бо саме в компактних палетках це неймовірно приємне і корисне доповнення.

Почнемо з великих рефілів.

Дуохромно-фіолетовий відтінок - тіні, більше навіть спаркл. Мають дуже приємне холодне сяйво, яке просто ідеально і куточок ока. Можна використовувати як хайлайтер, але сяйво буде занадто інтенсивне. Відтінок доволі сухий, але не пилить. Його зручно наносити як пензлем, так і пальцем ( пальчиком більш інтенсивне сяйво, а ензлем - напівпрозорий).

Золотистий хайлайтер - то моя окрема любов. Доречі помітила, що коли я роблю максимально швидкий макіяж, то його я використовую ще й як тіні. Ефект неймовірно гарний. Він має дуже м'яку текстуру і поки, найзручніше для мене - наносити пальчиками.

Двійка золотистих тіней : на перший погляд здається що вони майже однакові, але оба відтінки - дуохроми. Один, має більше рожевих та червоних переливів, другий навпаки- жовтих та зелених. По текстурі вони сухі, але доволі сяючі.

Двійка матових тіней: вони мають шовковисту текстуру, дуже приємні на дотик. Трохи пилять, але гарно пігментовані. Кольори базові, підійдуть в складку та для затемнення. Вони більш теплі. Це як і плюс так і мінус. Якщо б вони були трошки холоднішими, то могли б замінити навіть контуринг і тіні для брів. Але взагалі, я їми задоволена.