Yuriivna 🌸

Корейський філлер в дії

Корейський філлер в дії

З La'dor я знайома вже давно!Ми з ним старі добрі друзі.Від нього в мене є ще зволожувальна маска,доречі допис про цю маску ось тут https://club.makeup.com.ua/post/8436/

Від La'dor в мене було багато всього:шампунь,олійка,кондіціонер.Вирішила спробувати і цей філер.

  • Ціна: для мене є доступною за одне використання.
  • Дизайн: Маленька пляшечка,блакитного кольору.Мінималістично.
  • Зручність у застосування: Філлер треба розводити 1:1.Зручно,що спочатку можно виилити філлер,а потім набрати в цю ємність води,не треба нічого видумувати та розраховувати.Але потрібна додаткова ємність,для того,щоб ці засоби змішати між собою.Після чого виходить рідка маска.
  • Ефект: Філлером я задоволена,кінчики стали зволоженими,бо попередньо вони зазвичай сухі.Не потрібно витрачати багато грошей на супер дорогу маску,якщо можно спробувати цей філлер.Волосся легше розчісується,та розсипаться,якщо проводити рукою по пасмам.
  • Тримала на волоссі 35-40хвилин в теплі,використовувала спочатку шапочку для голови,а потім теплий рушник зверху та направляла тепле повітря від фену на все це "закутування".Ретельно промила волосся,підсушила його без використання фену.І результат готовий!