Pilirina 💛💙

Amore Mio Garden of Delight Jeanne Arthes -бюджетний клон Baccarat Rouge 540? Чому б і ні!

Amore Mio Garden of Delight Jeanne Arthes -бюджетний клон Baccarat Rouge 540? Чому б і ні!
Amore Mio Garden of Delight Jeanne Arthes -бюджетний клон Baccarat Rouge 540? Чому б і ні!
Amore Mio Garden of Delight Jeanne Arthes -бюджетний клон Baccarat Rouge 540? Чому б і ні!
Amore Mio Garden of Delight Jeanne Arthes -бюджетний клон Baccarat Rouge 540? Чому б і ні!
Amore Mio Garden of Delight Jeanne Arthes -бюджетний клон Baccarat Rouge 540? Чому б і ні!

Основні акорди: амбровий, цитрусовий, дерев'яний, теплий пряний, тваринний (отакоі!), моховий, білі квіти, земляний, металевий, лаванда.

Придбала пару флакончиків наосліп заради цікавості у ЄС цю Жанну 🙈. Ну тоді от дуже хотілося спробувати нашумівший, бюджетний аналог Baccarat Rouge 540, який коштує чимало. Після того, був і оригінал у відливанті, і кілька аналогів. Не йокнуло щось від цих попозлипальних півників та ватних бинтів. 🐔Навіть у оригіналі. Я не прихильниця Baccarat, тому досить тверезо можу оцінити іі клононаслідників у шлейфовій базі. І ви зараз будете у шоці! 😚

Уявляєте як, наприклад, пахне солодке полуничне варення із крапелькою йоду із прохолодної глибини оцинкованого, металічного відра? Тоді це ваша Baccarat. Він не схожий на прямо 100%, ні! Але в них є одне направлення. Коли вивітрюється, на одязі залишається ця легка йодиста "смакота", як у Баккарі. Але я не фанат йоду, пардон. Навіть у оригіналі.

Аромат не стійкий, на шкірі години 2 максимум, на одязі трохи довше. Але шлейф є. Я не чую, вахтери запитують через 2 години моєі прогулянки з дитиною на весняній прогулянці - чим це так пахне? Чи не комплімент?)

Ноти якісь цілісні, не надто можу вичленувати щось окреме, просто все добре в ньому на цю ціну. Баккара дивна і цим усіх чіпляє, як і Жанна. Такий собі патріархат французького масмаркету. Глибини, звичайно, не чекайте, але загалом - вектор той самий. Розтушований, тихий, спокійніший, але зі стійкістю все гаразд - 2 години насолоджуйтеся бинтами.

Фанати Бакари, напевно, будуть щасливі були б такому бюджетному придбанню.

Достойний парфум за бюджетні кошти! . Хм, до речі, флакон крутий) Однозначно вартий уваги.