Pilirina 💛💙

Post вдячності організаторам Make Up Club! 🙏

Post вдячності організаторам Make Up Club! 🙏

Я не підлабуз, не шукаю роботу на Make Up та не ганяюся за грошовою винагородою, але хочу від себе, окремим постом, подякувати організаторам Make Up Club за цей проєкт, бо знаю не зі слів, настільки важко тим же маркетологам, у час війни, створити щось нове, цікаве, на мінімальному резерві, запустити продукт, який буде приносити емоційне задоволення людям від того, що ти тут є, ти пишеш, твоя думка важлива і комусь потрібна.

Не маю за мету заробити тут грошей. Але це приємний, мотивуючий бонус. Скажу чесно - не заробила ще нічого, бо які-небуть дописи створювати бажання немає, а на розгорнуті часу не вистачає. Три рази за два місяці кур’єр приносив бокси. Оце кайф! Як шоколад для дитини! 🙈

Я тут просто цікаво проводжу час для себе. Пишу так як думаю, у мене немає бренд-буку з якимось шаблонами та портретами, ще й заробляю для мотивації достойну косметику не тільки для себе, а й для сім’ї. Багато читаю, почала трохи кумекати в складових завдяки дівчаткам, які реально у цьому розбираються. Ми всі тут різні і це круто! 🤘

Мільйони лайків для всіх проєкторів Клубу! Іноді хочеться просто зайти, почитати щось, зробити допис, просто релаксувати і реально подякувати! ❤️🫠 Є автори, які працюють тут за грошову винагороду, а є старожили, які не заробляють на лідах, а пишуть просто так, від серця. Респект всім! Ми всі тут знайшли однодумців, а об’єднує нас команда з кількох людей. Ви - молодці! ✊

Всім миру і добра у цій ніші доброти! 🙏💨 Все буде Україна! 🇺🇦