wowmom

Рум'яна, з якими шкіра сяє! Екологічна упаковка, шикарний віддінок та склад БЕЗ ТАЛЬКУ!

Рум'яна, з якими шкіра сяє! Екологічна упаковка, шикарний віддінок та склад БЕЗ ТАЛЬКУ!

Привіт, красуні!

Перше моє знайомство з брендом theBalm почалося з їх знаменитого хайлайтера Mary Lou. Я ще тоді закохалась в їх пін-ап стиль та текстури. Також мене тішить, що всі продукти для обличчя не містять тальк, а упаковки тепер придатні для переробки. Всі ми потрошки йдемо до свідомого споживання.

Мені імпонує, що їм вдається поєднувати класну якість, дизайн та екологічність, і при цьому тримати адекватний цінник.

Так в мене з'явилася невеличка колекція засобів для обличчя від theBalm, і я не планую зупинятись:-)

Сьогодні хочу розказати про рум'яна Third Date.

Рум'яна, з якими шкіра сяє! Екологічна упаковка, шикарний віддінок та склад БЕЗ ТАЛЬКУ!

У лінійці "побачень" три віддінки: It's a date, Big Date та Third Date.

Два перших варіанти - абсолютно матові, і тільки Third Date має сатинову формулу.

Віддінок дуже гарний і складний. Він якийсь бронзово-рожево-персиковий, та має бежевий перелив.

Мені здається, що він дуже універсальний, та підійде кожній дівчині, незважаючи на колір шкіри.

Можете не переживати: рум'яшки не містять блискіток, але з ними шкіра наче сяє здоровим сяйвом.

В упаковці ви не знайдете дзеркальця, або магніта, та закривається вона просто як, картонна коробка. Не скажу, що це дуже зручно, але я розумію, чому так бренд зробив.

В принципі, рефіл без проблем можна витягнути, і перекласти у свою палетку. Я навіть потрошки про це задумуюсь.

Зібрати одну свою унікальну палетку, з найкращими продуктами, без зайвих деталей - це ж круто!

У складі ви не побачите тальку, що просто величезний плюс! Саме тому, theBalm - мій фаворит.

Натомість, є Mica, яка полегшує тушовку, та багато рослинних екстрактів, які трошки доглядають за шкірою (принаймні хочеться в це вірити).

Пігментація у рум'ян просто чудова. Вони шовковисті на дотик, і класно набираються на будь-який пензель, з одного взмаху. Майже не пилять.

Тушуються ідеально як на тональному кремі, так і на пудрі.

Мені подобається, як вони виглядають на обличчі - з цими рум'янами і хайлайтеру не потрібно.

До стійкості в мене немає питань.

Я їх бачу на обличчі навіть після 12 годинного робочого дня. І рум'яна не тускніють:-)

До речі, об'єм їх 6.5 грами, тобто вистачить надовго.

Отже, раджу звернути увагу на Third Date всім, хто полюбляє сяючі рум'яна, париться над складом, і хоче отримати якісний продукт за нормальні гроші.

Дякую, що читаєте 😘