Євгенія 👩

Рожево-блискучі спа-процедури з неймовірним ароматом 💕

Рожево-блискучі спа-процедури з неймовірним ароматом 💕

Всім привіт!✌

Подарунковий бокс від Makeup та Mareve став для мене дуже несподіваним та приємним сюрпризом. Бокс дуже крутий, ніжний, ароматний, красивий і подарував мені купу позитивних емоцій, яких у сьогоднішніх реаліях дуже не вистачає.

Дуже дякую команді Makeup Club за можливість ще ближче познайомитися з українськими брендами, за мотивацію та гарний настрій 💖

Рожево-блискучі спа-процедури з неймовірним ароматом 💕
  • Парфумоване рідке мило для рук "Rose Wine"
  • Міст для тіла парфумований з феромонами "Rose Wine"
  • Ароматична бомбочка-гейзер "Cherry Liqueur"
  • Парфумований гель для душу "Rose Wine"
  • Парфумований скраб для тіла з шиммером "Rose Wine"

Всі продукти боксу витримані в єдиному чорно-рожевому стилі та щедро усіяні блискітками. В цілому, бокс викликав справжнісіньке естетичне задоволення 🥰. До речі, мені здається, що такий бокс стане чудовим рішенням для подарунка мамі, подружці чи собі коханій)

Весь тиждень все добренько тестувала і розповідаю про свої враження👇

Рідке мило представлено у найбільшому флакончику з боксу. Флакон виконаний із прозорого пластику, крізь який можна з усіх боків розглянути сяючу текстуру мила.

Дозатор-помпа, засіб виділяє економічно. Натискається м'яко, не забивається і не "плюється".

Об'єм: 400 мл, витрата економічна.

Консистенція: мило має гелеву консистенцію середньої густини. Воно не дуже рідке, тому при використанні абсолютно не тече. Мило має приємний ніжний рожевий колір, текстура дуже красиво переливається перламутром і містить шиммер.

Аромат: дуже насичений та яскраво-виражений, що не дивно, адже вся серія парфумована. Аромат багатогранний, я в ньому виразно відчуваю ягідну ноту (суниця та слива) з квітковими нотками півонії. Аромат у міру солодкий, він квітково-ягідний. Деревини я в ньому не відчуваю, на відміну від інших дівчаток). Мені здається, що сприйняття аромату у всіх різне, та й на кожній людині він розкриватиметься по-різному. Одне можу сказати точно, що аромат неймовірно смачний та суперстійкий. Він відчувається на шкірі близько 4-5 годин, дійсно як парфум, а потім стає вже не таким активним.

Важливо відзначити, що аромат не викликає задухи, головного болю та іншого дискомфорту.

У використанні: мило дає досить пишну пінку, добре очищає шкіру рук і чудово вимивається, не залишаючи на шкірі відчуттів липкості та жирності. Шиммер на руках практично не залишається, навіть незважаючи на те, що його дуже багато в текстурі.

Ефект:

  • Добре очищує шкіру рук, після його використання відчувається чистота та свіжість.
  • Пом'якшує та дає легке зволоження.
  • Абсолютно не сушить і не стягує.
  • Дарує шкірі неймовірний, дуже стійкий аромат.

Однозначно купила б це мило повторно 👌

Він представлений у мініатюрному флакончику із прозорого пластику. Його текстура дуже сяюча і можна на деякий час залипнути її розглядаючи, особливо на сонечку.

Знімний ковпачок, закриває міст міцно до характерного клацання, сам по собі не злітає.

Дозатор у вигляді розпилювача, розпорошує міст добре, на велику ділянку шкіри.

Об'єм: 125 мл. Витрата залежить від частоти використання. Мені подобається облитися містом з ніг до голови, тож у мене він на довго не затримається🤣

Консистенція: рідка, як водичка. На дотик злегка липковата, але при вбиранні ця липкість повністю йде. Текстура дуже густо наповнена шиммером.

Аромат: ідентичний милу для рук, тільки з невеликим нюансом – виробник каже, що цей міст містить феромони. Проте я їх дії ніяк не відчула. Давала понюхати руку чоловікові він сказав: "Ага, пахне", ну і далі ніякої романтики🤣.

Стійкість: 6-7 годин, запах активно тримається на шкірі.

У використанні: я наношу міст дуже щедро, практично на всі ділянки тіла. Він рівномірно розподіляється, практично моментально вбирається і залишає на шкірі ніяких неприємних відчуттів. Міст надає шкірі ніжного, природного сяйва, просто знахідка для літа).

А ще, мені подобається використовувати цей міст замість парфуму.

Ефект:

  • Ніжне, гарне сяйво. За рахунок якого шкіра виглядає більш красивою та гладкою.
  • Можна використовувати замість парфуму
  • Трохи зволожує та пом'якшує шкіру
  • Робить шкіру більш гладкою та приємною на дотик.

Куплю ще 👌

Бомбочка була запакована в чорну, естетичну картонну коробочку. Додатково обернута в щось на кшталт слюди.

Бобочка-гігантка, тому що її вага складає – 165 грам. Вона навіть у руці лежить важкувато).

Зовнішній вигляд: вона кругла, з мармуровим візерунком у ніжно-рожевих відтінках. Дуже сяюча, тому що блискіток у ній супер-багато. Виглядає красиво, ефектно, я навіть сказала б космічно.

На дотик як пісочок.

Аромат: відрізняється від інших продуктів із боксу. Вона має яскравий солодкий аромат із насиченою нотою вишневого пирога. Запах дуже смачний і протягом всього прийому ванни немов зачаровує).

Після ванни він залишається на шкірі, але не так яскраво, скоріше легким шлейфом.

У використанні: Як тільки кидаєш бомбочку у ванну вона починає дуже активно вирувати з характерним шипінням. Майже відразу вона забарвлює воду в яскраво-рожевий колір принцеси). На жаль, на відео колір вийшов якимсь кораловим.

Бомбочка дає не густу, але дуже ніжну та кремову пінку. Також у воді з'являється багато блискіток.

Так як відгук чесний, то вкажу і на недоліки - бомбочка забарвлює ванну і залишає осад, також блискітки в'їдаються в поверхню. Після купання доведеться мити ванну, причому без миючих засобів не обійтися).

Ефект:

  • Розслаблює, дарує приємний аромат у ванній кімнаті та на шкірі.
  • Надає шкірі активного сяйва.
  • Не фарбує шкіру, але фарбує ванну

Повторно я б не купила цю бомбочку, тому що сильно ледача і не хочу мити ванну).

Представлений у такому ж флакончику із прозорого пластику. Дозатор-помпа, м'яко натискається, не забивається і не "плюється".

Об'єм: 250 мл, витрата не дуже економічна.

Консистенція: гелева, щільна, в'язка. Текстура яскраво-рожевого кольору з легким кораловим підтоном, містить золотистий шиммер, за рахунок чого виглядає неймовірно красиво.

Аромат: такий як і в інших продуктах з боксу. Смачнючий і приємним шлейфом залишається на шкірі на 4-5 годин.

У використанні: гель дає ледве помітну пінку. Я люблю, щоб піни було багато, тому дуже багато видавлюю гелю на мочалку, щоб отримати її. Звичайно, що за рахунок цього збільшується витрата. Однак пінка все одно виходить не зовсім пишною. Незважаючи на це, гель дуже добре очищає шкіру, не залишає липкої плівки та відчуття жирності. Дуже добре вимивається.

Ефект:

  • Гарне очищення та свіжість.
  • Зволожує, живить та пом'якшує.
  • Надає шкірі приємного аромату та легкого шиммерного сяйва.
  • Не сушить, не стягує, не залишає відчуття плівки.

Повторно не куплю, тому що мені не вистачило пишної піни, але в іншому гель дуже гідний).

Це справжня вишенька на цьому торті і моє кохання з першого застосування)

Скраб представлений у досить масивній баночці із прозорого пластику. Кришка відкручується, банку закриває міцно, не прокручується.

Під кришкою була додаткова захисна мембрана.

Вага: 350 грам, витрата дуже економічна.

Консистенція: скраб нагадує дуже ніжний пісочок, хоча у банці він тримає форму. Абразивні частинки досить дрібні, м'які, шкіру не дряпають і не травмують. Спочатку мені здалося, що скраб занадто маслянистий, але ні, він не залишає на шкірі ніякої жирності і маслянистості, абсолютно комфортний.

Аромат: такий же приємний та смачний, як і в інших продуктів. Він поширюється по всій ванній кімнаті і дарує насолоду). На шкірі тримається легким шлейфом протягом 4-5 годин.

У використанні: я наношу скраб на попередньо розпарену вологу шкіру. Він рівномірно розподіляється. Для опрацювання однієї ділянки тіла вистачає дуже невеликої горстки скрабу.

По шкірі він ковзає м'яко, його жорсткість – середньо-м'яка. Очищення приємне, без будь-яких больових відчуттів.

Змивається скраб чудово, з першого разу.

Ефект:

  • Ніжне очищення, оновлення та відлущування.
  • Пом'якшення та зволоження.
  • Шкіра після використання скрабу неймовірно гладка та ніжна.
  • Надає легкого сяйва і знову – неймовірного аромату.

100% куплю повторно, дуже класний скраб, який заслуговує на увагу і захоплення).

Я в захваті від цього боксу, із задоволенням його протестувала. Деякі продукти мене просто закохали в себе, обов'язково замовлятиму їх повторно💕

Дівчатка, якщо ще не познайомилися з Mareve, наполегливо рекомендую спробувати, не пошкодуєте)

Це мабуть мій найбільший допис до якого я підійшла з усією серйозністю та відповідальністю)

Дякую за увагу 😘