Євгенія

БАДи які я куплю ще раз

БАДи які я куплю ще раз

БАДи які я приймаю на постійній основі із переривами, від фірми Golden farm, це те, що дозволяє відчути себе краще та позбутися тяжкого стану ПМС 💪💪💪

БАДи які я куплю ще раз

Це моя особиста знахідка! Усю славу та перше місце забирає саме вона, адже я все життя страждаю від ПМС, а це і набухання молочних залоз з такою біллю, що спати неможливо, це прищі за 2 тижні до дати "Х", це болючий перший день, коли хочеться кричати для того щоб не відчувати цю ріжучу біль у животі, і саме ця добавка, особисто для мене стала спасінням 🧐🧐🧐, навіть не дивлячись на те, що я забувала пити їх щодня, перші місячні настали, а я і не помітила: ні болю у грудях, ні болю внизу живота, прищі були, але теж помірно, я не повірила своєму стану, та була у шоці, але наступного місяця все повторюється і знову ніяких болей🥳🥳🥳🥳🥳, тому для тих хто мучаться від таких проблем, рекомендую спробувати Вітекс, але ж звісно після консультації з лікарем)

Усі знають про користь риб'ячого жиру, адже це і зволоження шкіри, і підтримання її стану та кольору, мій чоловік завжди їсть рибу і виглядає він наче з солярію🤣🤣🤣, нажаль, я, біла як сніг і рибу не люблю ні в якому вигляді, тому мені залишається тільки пити Омегу☺️.
Мені подобається, що після Омеги в мене завжди шкіра більш підтягнута та немає сухості на обличчі, я не використовую тональний, тільки пудру, тому завжди видно усі шелушіння, після прийому Омеги, це зникає і я рада!) Але у прийомі є декілька нюансів, особисто я п'ю по 4-5 капсул на день по 1000мг, ваша норма має бути визначена лікарем)

Замикає топ 3 мого особистого рейтингу, веганський мармелад від Golden farm, його приймаю віднедавна, але впринципі задоволена, смачні желейки, приймаю по дві в день, після них дійсно зникає апетит, але я в день в так їм тільки два рази, тому напевно сказати не можу, але після початку прийому желейок в мене немає печії та покращилось травлення загалом, як добавка з вітамінами, мені подобається, це мої перші желейки, тому однозначно буду брати ще!