M O N D ✨️

Ідеальні матові нігті , на дотик ніби найніжніший кашемір

Ідеальні матові нігті , на дотик ніби найніжніший кашемір

Тож , коли постало питання про вибір нового матового топу, я вирішила також взяти Oxxi. До цього використовувала CND Shellac Matte Top Coat, який не виправдав надій (смужить на нігті, при цьому коштує майже вдвічі дорожче, ніж Oxxi).

Купувала попередньо протестив покриття в магазині. Мою увагу привернули два схожих топи від Oxxi: Velur і Cashemir. Вартість першого дешевше, але й ефект слабший, ніж у Cashemir. Консультант у магазині наочно показала різницю між цими топами: у Cashemir покриття більш приємне, щільне та рівномірне.

Баночка Matte Cashemir не відрізняється по оформленню від інших покриттів та гель-лаків бренду: чорне матове скло з голографічною етикеткою.

Об'єм баночки: 10 мл. Матових топів, як правило, мені вистачає на довго.

Щіточка зручна, дозволяє рівномірно розподілити засіб на нігті. Вміст густий, каламутно прозорий. Наноситься тонким шаром. Не скажу, що додатково вирівнює покриття на нігтях, але точно не псує форму.

У лампі сушу 30 хвилин, після чого прибираю липкий шар. Розкішний ефект: 100% матовість. Немає необхідності наносити додатково у два шари, адже з першого нанесення отримуємо відмінний результат.

На дотик покриття нігтів дуже ніжнє. Дійсно нагадує кашемір. Через весь період носіння гель-лаку, топовий шар залишається як при першому нанесенні. Він не тьмяніє, не жовтить і не спотворює кольоровий гель-лак.

Тепер це мій улюбленець серед топових покриттів!

Ідеальні матові нігті , на дотик ніби найніжніший кашемір
Ідеальні матові нігті , на дотик ніби найніжніший кашемір
Ідеальні матові нігті , на дотик ніби найніжніший кашемір