Pilirina 💛💙

Клон Asabi 3 або Killah? Підтверджую і сама в шоці!

Клон Asabi 3 або Killah? Підтверджую і сама в шоці!
Клон Asabi 3 або Killah? Підтверджую і сама в шоці!
Клон Asabi 3 або Killah? Підтверджую і сама в шоці!
Клон Asabi 3 або Killah? Підтверджую і сама в шоці!

Дівчатки, щоб ви розуміли, я користуюся парфумерією різного сегменту і не страждаю лейбловим снобізмом. 😳

Маю 2 парфумерні полички, чесно виділені моїми домочадцями. Це понад 100 парфумів різного рангу і мене скоро виженуть з дому! Але це інша сторі) 🫠

Rebellion Tucana кинула до загальної корзини замовлень з Make Up, бо прочитала відгук Aliona Fedyk про схожість з ароматами від Victoria's Secret.

І при розпаковці я була ШОКована! 🙈

Це 100% аналог турецького нішевого бренду Asabi 3, ,який, у свою чергу є 100% аналогом якоїсь із дівчаток Killah. Подивіться його повну ціну на Make Up!

😳😳😳

Хорошої дівчини точно - ні, бо у мене вона була, але, можливо, Love, згідно з відгуками на Asabi 3 саме на цей аромат. Він пахне зефіром, ванількою, гурманський. Поділіться чим ще, бо у Killah є багато знятих варіацій, але це точно аналог якогось. У мене Love не було навіть у відливанті, тому брехати не буду.

Це настільки достойна заміна, що мене аж жаба задушила, чесно говорячи. Тільки мій аромат у відливанті коштував 550 грн за 10 мл, яких вистачило практично на всю зиму, а тут…

Шлейф, ноти зефірки, приторність - 1:1! Сорян, але піраміда клонована! ❤️

Тобто, можете спокійно взяти 10 мл 100% Asabi 3 за ціною батону з магазина!

Пишу і отримую ольфакторний шок! У них навіть заявлені піраміди майже однакові!!!

Па-па, пішла я замовляти інші аромати бренду на пробу, доки ви його не розкупили. Оце відкриття українського ринку! А всі говорять французи-німці, ніша, ага… 🙈 Ми і там хакнули їх 👍 Все, стаю амбасадором Rebellion! 😂