Вiкторiя

NYX Professional Makeup High Definition Studio Photogenic

NYX Professional Makeup High Definition Studio Photogenic
NYX Professional Makeup High Definition Studio Photogenic

Робити макіяж очей для мене завжди було непросто, через жирність шкіри повік, намалювати стрілки, накласти тіні немало сенсу бо через 3 години все пливе та скадується! Раніше мені здавалось, що в тому винні недорогі бюджетні тіні і якщо я спробую дорогі люксові все буде триматися цілий день... я дуже помилялася! Дуже дорогі тіні від Chanel та Dior вели себе так само як і бюджетні! Я чула про те, що таку проблему може вирішити тільки спеціальна база на яку наносять тіні, і я почала шукати. Першою основою, моєму косметичному житті, основабула Relouis Color Designer Eye Shadow Base, вона теж справлялася зі своєю задачею добре, тіні тримались як прибиті але для мене вона мала два суттєвих недоліка: маленький обьем, який дуже швидко засихав у тюбику так, що його неможливо було викрутити, та мав дуже плотну текстуру, яку було важко розподіляти на повіки, давала йому дві спроби, але всеж відмовилась від нього. Почитавши відгуки, я обрала продукт від NYX. Спочатку було незвично, що база має не прозорий колір, але це нормально, за рахунок більш рідкої текстури вона трішки довше сохне на повіках, але не критично. З цією базою я ходжу цілий день і стрілки і тіні тримаються до вечора! Не пливуть, не скатуються! Навіть влітку, у спекотний день, макіяж очей на місці, з 7 ранку до 6 години вечора, все чудово виглядає!

Про сам засіб: він має віддтінок слонової кістки, зручний аплікатор для нанесення (такий зустрічаємо у багатьох рідких помадах), гарний об'ем, тіні наносяться легко, їх колір стає більш виразним, шкіру повік не сушить. Наношу тонким шаром, на мені сохне десь хвилину, потім наношу макіяж очей. Рекомендую!