Вiкторiя

Гідрофільна олія для обличчя очищувальна з мигдальною олією й екстрактом бергамоту

Гідрофільна олія для обличчя очищувальна з мигдальною олією й екстрактом бергамоту

Вітаю! За останні місяці минулого року я тестувала багато засобів по догляду а отже маю різні враження і готова ділитися з вами!

Цікавлюсь я гідрофільними оліями давно, колись траплялись мені пробники цього "диво засобу" я не дуже запам'ятовувала марки але цікавість зростала, спосіб використання здавався дивним і ефект задовільняв.

З появою на сайті Мakeup товарів марки Relance і побачивши, що серед продуктів є гідрофільна олія, я вирішила спробувати, до того ж Україна виробник це завжди для мене обнадійливо.

Тепер про сам продукт:

Перше що хочу відмітити це пакування, невибілена кортонна коробка, мінімалістичний дизайн, склянна пляшечка з дозатором, все виглядає достойно і привабливо!

Технічна сторона не підвела, дозатор не зламався і прослугував мені бездоганно до закінчення самої олійки, видавав продукт без зусиль, не протікав хоча я була готова до "аварій" враховуючи бюджетну ціну.

Сама олійка має, як на мене, яскраво виражений травний аромат, не те щоб нав'язливий але через тиждень почав набридати, консистенція доволі густа і щільна, мені здавалось, шо такий продукт буде ощадливий у використанні але ні! При щоденному використанні мені її вистачило десь до 2,5 тижднів, і як на мене це замало.

Наносила олійку я двома способами: або одразу на обличча, розподіляючи як крем масажними рухами а потім вмивалась теплою водою за допомогою улюбленої щіточки (уникаючи зони очей, там тільки руками) або емульгуючи масло з водою в ладонях і потім рухами як при вмиванні розносила по обличчу. Засіб працює однаково добре і з першим і з другим методом, прибирає і туш і тональний крем і засоби для моделювання брів і стійку помаду, мені сподобався ефект саме з використанням селіконової щіточки, в моєму випадку після олії не було потреби використовувати додаткові засоби для вмивання.Шкіра після використання не стягнута, є вітчуття чистоти, висипань не викликало, алергії теж.

А тепер про головне, що мене здивувало в цій гідрофільній олії - вона спрацювала навіть у холодній воді! Це був вимушений експеримент через раптове відключення води і вона впоралась, єдине що додатково довелолсь видаляти залишки туші бо утворився ефект панди, але в екстримальних мовах це гарний результат!

Використавши продукт повністю бачу в ньому для себе такі недоліки: маленький об'ем і неекономне використання, нав'язливий запах. В цілому враження позитивне, з функцією очищення справляється на 9 з 10, українськи виробники молодці, створюють непоганий продукт за невелику ціну. Рекомендую спробувати.

Гідрофільна олія для обличчя очищувальна з мигдальною олією й екстрактом бергамоту
Гідрофільна олія для обличчя очищувальна з мигдальною олією й екстрактом бергамоту
Гідрофільна олія для обличчя очищувальна з мигдальною олією й екстрактом бергамоту