SomovaFM

Чим пахне яблуневий пиріг по версії EYFEL

Чим пахне яблуневий пиріг по версії EYFEL
Чим пахне яблуневий пиріг по версії EYFEL

Вирішила придбати якийсь новий аромат для дому, і вибір пав на цей флакончик. Акційна ціна та великий об'єм. До того ж гарні теплі відгуки.

Зовні пляшечка відрізняється від інших аромадифузорів EYFEL, які в мене були. Ця більш округла, з іншою стильною кришечкою та більшим горлишком. Вона навіть подобається мені більше, проте рідина буде вивітрюватися швидше. Рідина у пляшечці має колір яблучного морсу. Наповнення не жирне, як ще інколи буває. По консистенції звичайна водичка.

Чим пахне яблуневий пиріг по версії EYFEL
Чим пахне яблуневий пиріг по версії EYFEL
Чим пахне яблуневий пиріг по версії EYFEL
Чим пахне яблуневий пиріг по версії EYFEL

Перше, що я відчула - це аромат кислих яблук, а за ним послідувала така неприємна віддушка, просто жах. Десь дуже далеко може це і нагадує аромат печева, але зж тижневими невипраними шкарпетками. Це мені нагадало віддушку у Montale (тож поціновувачам цього бренду, гадаю зайде і аромат аромадифузора). Я капнула рідиною на серветку та залишила на деякий час, можливо аромату треба "подихати", аромат був не такий різкий, але все ще неприємний. Та й пляшечка, все ж таки, буде стояти відкритою.

Нажаль для мене покупка виявилась невдалою. Спробую віддати пляшечку мамі, можливо аромат сподобається їй.