Yuriivna 🌸

Бюджетний яскравий олівчик

Бюджетний яскравий олівчик
Бюджетний яскравий олівчик

На покупку цього олівця мене підштовхнула спільнота)

Я взагалі раніше дуже рідко робила яскравий макіяж,а яскравих олівців в моїй косметичці зовсім не було.Проте,трохи з часом,почала додавати в образи то виразний чорний олівець,то бордові з шимером тіні,загалом почала більш експерементувати)

В моему арсеналі на даний час один колір,але обов 'язково докуплю ще більше кольорів.

Тож давайте аналізувати!

Ціна:

  • Бюджетна

Дизайн:

  • Мінімалізм.Варто відмітити,що ковпачок міцно тримається,не спадає з олівця,бо буває і таке)Грифель олівця викручується,грифель не тонкий.Спробувала викрутити весь грифель та закрутити назад,все добре працює,викрутка працює без перешкод.

Колір,текстура,запах:

  • Колір відповідає заявленому-апероль(помаранчевий).При нанесенні олівець проявив себе як м'який,тобто м'яке нанесення,не дряпається.Запаху немає.

Дія:

  • Проявив себе у роботі добре,проте мені хотілось би ще яскравіший колір насичено-помаранчевий.Наносила до 3 разів,щоб його було видно на оці.

Загалом,за таку ціну класний варіант яскравого олівця.Літо вже стоїть на порозі,а тому саме час експерементувати з яскравими образами!Ще в подумках придбати зелений,жовтий,рожевий та фіолетовий(улюблений колір).

Бюджетний яскравий олівчик
Бюджетний яскравий олівчик