O’Ostah

Отримала купу семплів MONTALE

Отримала купу семплів MONTALE
Отримала купу семплів MONTALE

Цей пост - просто цікавий експеримент від людини, яка обходить MONTALE стороною. Особливо, якщо на флаконі написано Oud. Він дійсно може мене вбити! А як щодо інших? Тестую вперше і пишу свіжі враження!

  • Початкова нота: Боби тонка, Ваніль, Ветівер
  • Нота серця: Гіркий апельсин, Жасмин
  • Кінцева нота: Кава, Какао

Якщо ви хочете пахнути цукернею - це точно для вас. Окрім молочного шоколаду ви відчуєте купу ванілі, легкі відголоски апельсину та краплинку свіжості бобів тонка. Мені ця композиція нагадала шоколадно-апельсиновий бісквіт.

Я не дівчина-кондитерська, тому для мене занадто солодко і невиразно. Додам, що аромат ще й не стійкий, злетів через годину.

3/10

  • Початкова нота: Мигдаль, Молоко
  • Нота серця: Карамель
  • Кінцева нота: Безе, Мадагаскарська ваніль

Початок - аромат мого улюбленого десерту флан, у якому є молоко, карамель та ваніль. Та через пару хвилин рецептори захоплює настільки гіркий мигдаль, що окрім нього нічого не відчуваєш. Коротше, показали мені флан, але не дали скуштувати. Стійкість - посередня, але краща, ніж у попередньому випадку.

4/10

  • Початкова нота: Абрикос
  • Нота серця: Ваніль
  • Кінцева нота: Ваніль

Персик та абрикос у парфумерії я впізнаю за 20 метрів. Вони мені віддають… анімалістичним 🐈. У мене аж запаморочилась голова, так старанно я намагалась унюхати абрикоси. Ні. Тільки ваніль, ваніль і ще раз ваніль. Можливо, з нотками пекарської олії, така собі пахлава. Одноманітно та не цікаво.

3/10.

  • Початкова нота: Грейпфрут, Кумкват
  • Нота серця: Білі квіти
  • Кінцева нота: Мускус, Спеції

О, тут уже цікавіше. Піраміда відповідає наповненню, хіба що білі квіти або дуже помірно, або взагалі не відчутні. Я б не назвала Soleil de Capri парфумерним проривом, бо дуже він мені нагадує Moschino I Love love та Light Blue. Але Soleil de Capri більш сучасний, спецієвий, унісексовий. Море, легкий вітер, італійський вайб… 6/10.

  • Початкова нота: Конвалія, Лілія, Троянда із Непалу
  • Нота серця: Амбра
  • Кінцева нота: Білий мускус

Мені 7, я п'ю чай зі свіжої липи, а бабуся пригощає смаколиком, який я не забуду ніколи. Варення із чайної троянди! Ароматне, солодке, медово-квіткове. У пробничку те саме варення, з відголосками амбри. Я не уявляю цей парфум на собі (і, до речі, на чоловіках), але нанести на зап'ястя та згадувати безтурботні часи - навіть дуже.

6/10

  • Початкова нота: Лимон, Мандарин, Спеції
  • Нота серця: Іланг - іланг, Апельсиновий цвіт, Жасмин, Мед, Пачулі
  • Кінцева нота: Білий кедр, Білий мускус, Ваніль, Дубовий мох

А ці квіточки з характером! Східні, гучні, оточені деревинними акордами. На них вилили багато хейту в коментарях, згадавши одеколон “Саша”, котячий лоток, літніх жінок, аптечку. Але мені настільки зайшло це ретро, що я б із задоволенням придбала у колекцію тревел-сайз. Із протестованих вище - найбільш характерний, виразний та стійкий. Від мене - 8/10.

  • Початкова нота: Ладан
  • Нота серця: Кардамон, Спеції
  • Кінцева нота: Ветівер, Ебенове дерево, Сандалове дерево

На цей Монталь я робила найбільшу ставку. Бо спеції та дерев’яшки обожнюю. А ще - манкий ладан… На офіційному сайті вказано, що він чоловічий, а ні, буде пасувати всім. Він пряний, є солодинка, є гірчинка. На 100% можу сказати, що я не можу пригадати жодного аналогу або виділити якусь ноту, яка випадає із композиції чи контрастує із іншими. Цілковитий фаворит і 10/10.

Дівчатка, про парфумерні смаки не сперечаються і я жодним чином не мала на меті образити поціновувачок гурманіки. Я кайфонула разом із вами, мені було цікаво шукати асоціації чи вгадувати ноти. Дуже цікаво почитати, які аромати Montale обожнюєте ви і чи співпали мої враження з вашими❤️