Тетяна Супронюк

Експрес-кондиціонер "Розкіш Олій" LOreal Paris Elseve Conditioner

Експрес-кондиціонер "Розкіш Олій" LOreal Paris Elseve Conditioner

Люблю продукти для волосся Elseve. Вже тривалий час користуюсь їх шампунями, масками, бальзамами та незмивним доглядом.

В мене закінчився спрей для волосся Експрес-кондиціонер "Подвійний еліксир" з аргініном для слабкого, схильного до випадіння волосся L'Oreal Paris Elseve Conditioner (про нього пишу тут https://club.makeup.com.ua/post/9151/ ) і я вирішила взяти інший на зміну.

Вже колись користувалась спрей-кондиціонером Розкіш олій. А що обіцяє нам нова формула?

  • призначена для сухого волосся, що потребує живлення
  • не обтяжує та не створює ефекту брудного волосся
  • має нереальний аромат, наче дорогі парфуми для волосся, солодкий і ніжний водночас
  • забезпечує блиск, догляд, легке розчісування та живлення за рахунок олій у складі
  • економний засіб
  • хороший дозатор, розпилює засіб рівномірно хмаринкою, не плюється
  • бюджетний засіб

Перед застосуванням необхідно перемішати вміст флакона, оскільки засіб двохфазний. Подвійний еліксир збагачений оліями цінних квітів та сироваткою блиск-догляд.

Експрес-кондиціонер можна застосовувати у двох випадках:

  1. на вологе волосся - розподіліть по всій довжині волосся перед сушінням для легшого розчісування та блиску.
  2. на сухе волосся - розподіліть по всій довжині для живлення та надання блиску

Для себе я обрала перший варіант - на вологе волосся. Мені такий кондиціонер потрібен для приборкання волосся біля коренів. Бо зазвичай на довжину волосся я наношу змивний догляд, або більш потужні засоби для зволоження волосся. Але цього разу, для чистоти експерименту, я використовувала спрей на всю довжину.

Експрес-кондиціонер "Розкіш Олій" LOreal Paris Elseve Conditioner

Що ж, як і заявлено виробником, після застосування волосся доглянуте, гладеньке, блискуче, добре розчісується і приємно пахне. З цим засобом неможливо переборщити, волосся не стане брудним біля коренів, і його не потрібно мити частіше, ніж зазвичай.

Експрес-кондиціонер мені дуже сподобався!