SomovaFM

Lip Gloss від Teayason: мої маленькі улюбленці

Lip Gloss від Teayason: мої маленькі улюбленці
Lip Gloss від Teayason: мої маленькі улюбленці

Я вже не раз згадувала, що не дуже люблю усіляки блиски через їх липкість, від чого на губах після прогулянки буде все що тільки може підняти вітер та й деякі виглядають так, ніби маслом намастились 😬

Ці ж блиски трохи відрізняються від звичних, в них немає типової липкості чи в'язкості. Вони швидко вбираються у губки, залишаючи сяйво маленьких блискіток з матовим ефектом. Точніше залишається їх пігмент, який тримається на губах доволі довго, як для блисків. Вони наявні мене кольори на губах виглядають дуже ніжно, навіть #06 , які виглядають яскравими. Блиски добре зволожують губки та мають чудовий ягідний аромат.

Завжди ношу цих крихіток у сумочці.

Lip Gloss від Teayason: мої маленькі улюбленці
Lip Gloss від Teayason: мої маленькі улюбленці
Lip Gloss від Teayason: мої маленькі улюбленці

Нажаль він вже закінчується і саме такий я більше ніде не бачила.

Це другий відтінок, який в мене "ходовий" на ряду з #08. Мені пощастило, та маю два однакові. Бежевий відтінок #10 відрізняється від інших. Має біль в'язку консистенцію та липкість, немає блискіток. Проте лягає на вуста м'яко.

Хоч у пляшечці вони виглядають насиченими, на губах вже все навпаки. Бо спочатку коли побачила помаранчевий відтінок аж засмутилась, але на губах виглядає ніжно.