Hanna Domashenko

Це не була любов з першого погляду, або мій улюблений аромат в спеку

Це не була любов з першого погляду, або мій улюблений аромат в спеку

Туалетна вода D & G Anthology L`Imperatrice 3 - це той попсовий аромат, про який знає кожна! Але цей кисло-солодкий компотик у стриманому флаконі став моїм улюбленцем не одразу...

Це не була любов з першого погляду, або мій улюблений аромат в спеку

Коли мені прийшов довгоочікуваний флакон - я на радощах відкрила його, нанесла на себе і ходила по кімнаті хвилин так 5 ... Я зовсім не могла зрозуміти, що в ньому не так і чому, коли я тестила його в подруг, він мені здався "нічого таким", а на моїй шкірі він зараз розкривається якимось незрозумілим варенням, в якому немає нічого привабливого....

Спроби закохатися в нього знову і знову не дали свого результату...А я всього лиш хотіла знайти легкий, приємний аромат на весну/літо, щоб не дурманити шлейфом ані свою голову, ані оточуючих.

То ж на рік я вирішила про нього забути і поклала в темну шафку, щоб дати йому "відпочити". І що ви думаєте? Рік по тому я згадую про забуту Імператрицю...Пару пшиків і я пішла в офіс. І тут я почала реально закохуватися! Все літо цей аромат був моїм фаворитом. І так вже декілька років поспіль.

Аромат цей дійсно легкий, дуже простий, не має якихось складних граней і він просто пахне квітко-фруктовою свіжістю.... Піраміда його досить проста:

  • Початкова нота: Ківі, Ревінь, Рожевий перець
  • Нота серця: Жасмин, Кавун, Цикламен
  • Кінцева нота: Лимонне дерево, Мускус, Сандал

На мені аромат тримається досить довго, хоча я аромат на собі перестаю відчувати майже одразу.

Звичайно, Імператриця знайома кожній, аромат сам по собі вже не є актуальним і є безліч інших новинок, які звучать надто цікавіше. Але це та класика, коли хочеться просто зробити декілька пшиків і піти гуляти в парк.