Yuriivna 🌸

Як я відновила волосся?(ч3)

Як я відновила волосся?(ч3)

Сьогодні хочу приділити увагу другому етапу,а саме:бальзами,кондіціонери та маски,якими я користуюсь,користувалася та як вони працюють на моєму волоссі.

  • Бальзами
  • L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump

Волосся після нього приємне на дотик,ефект помітний для мене більше візуальний,так як волосся розчипчасте,та зникає пухнастість,волосся стає більш гладеньким.

  • Dr. Sante Coconut Hair

Бюджетний український варіант бальзаму,він має кокосовий аромат,ефект дуже шикарний за таку ціну.Волосся після нього стає більш слухняним та гладеньким,хоч і купляла інші варіанти бальзамів,проте завжди повертаюсь до цього.Цей бальзам завжди є у моїй ваній кімнаті.

  • Pro Series Hair Care

Від цієї фірми в мене був шампунь,непоганий,час від часу користуюсь,проте не часто,бо маю свій перелік гарних шампунів.Щодо цього бальзаму,то він порадував мене також,як і шампунь.Бальзам має достатній об'єм,якого вистачає надовго та бюджетну ціну,він гарно зволожив сухі кінчики волосся.

  • Kaaral Purify

Кондиціонер гарно зволожує волосся.

  • KayPro Special Care

Кондиціонер має приємний аромат,волосся після нього живе та м'яке,легко розчісується.

  • Masil 8 Seconds

Мала нагоду познайомитись з примірником цієї маски.Чи справді буде ефект як у салоні?Масочка проявила себе добре,час від часу купляю тільки примірник,бо люблю експерементувати,та весь час тестую щось нове.Коли потрібно привести до ладу волосся після сонця,моря та фарбувань,то використовую її.

  • KayPro Special Care

Маска,яка стала гарним помічником,коли я відновлювала волосся після невдалих фарбувань

  • Dr. Sante Coconut Hair

Бюджетна масочка,але дає добре зволоження волоссю.

  • Daeng Gi Meo Ri Hair Care

Гарна живильна маска для волосся.Я чергую її зі зволожуючою маскою.В тиждень використовую 1 раз-зволожуючу,1 раз живильну.В інші дні тижня,після миття,використовую кондиціонер або бальзам.

Влітку роблю обов'язковий акцент на зволоженні волосся та на захисті від сонця.

  • Мої ритуали догляду за волоссям:
  1. Перед виходом на пекуче сонце,наношу захисний спрей від сонячних променів,також можно вдягнути капелюх,або інший головний убір.
  2. Не користуюсь гумками(резинками),які мають металеві вставки(метелики,бусинки,камінчики).Так це гарно,але волосся часто чіпляється за ці вставки.
  3. Не роблю надто тугі зачіски,моє волосся має здатність ламатись від таких зачісок.Але буває так,що треба чи для фото,чи то на якийсь захід,тому дуже рідко,але грішу(признаюсь чесно)
  4. Час від часу роблю самомасаж шкіри голови,це класний рітуал для кровообігу.
  5. Перед сном заплітаю волосся в не тугу косу,навіть я би сказала в дуже слабку косичку,так моє волосся на ранок менш сплутане.
  • У четвертій частині розкажу про скраби та пілінги для шкіри голови.