Yuriivna 🌸

Як я відновила волосся?(ч5 остання)

Як я відновила волосся?(ч5 остання)

Як я відновила волосся?(ч1) https://club.makeup.com.ua/post/10998/

Як я відновила волосся?(ч2) https://club.makeup.com.ua/post/11018/

Як я відновила волосся?(ч3) https://club.makeup.com.ua/post/11084/

Як я відновила волосся?(ч4) https://club.makeup.com.ua/post/11155/

Щоб знайти справді гідні засоби,мені знадобився час.Шляхом помилок та невдач я виправляла жахливу ситуацію свого волосся.Я згадую той період з сумом та радістю.

Сум-тому що були сльози,розпач,спроба опустити руки та прийняти все як є,а саме випадіння,жахливий еститичний вигляд,сухе пошкоджене волосся,та ще й на додачу рвані шматки перепаленого від фарбування волосся.Чому згадую також і з радістю?Тому що ця ситуація мені показала,що не треба здаватися та концентруватися на проблемі.Погані думки відпускаємо та діємо.На той час я доречі працювала в кав'ярні,і була весь час на очах у інших людей.

Скажу чесно,я трохи нервувала,коли не розуміла як зібрати ці рвані шматки сухих пасм,а потім я взагалі вирішила пофарбуватися хною,коричневого кольору на перепалений блонд і вийшов просто жах!Ви просто уявіть цю рвану зачіску,перепалені,сухі шматки,та ще й болотняного зеленого кольору.Саме такий ефект дає хна на блонді,тоді я цього не знала,але запам'ятала на все життя)Зараз вже посмішка,тоді була трагедія,бо на роботу треба було якось виходити.Тому,ніколи не здавайтесь,погані думки геть,йдемо до лікаря,працюємо з внутрішньою проблемою,користуємось косметичними засобами для естетики волосся,якісно та поживно харчуємось,оточуємо себе позитивними людьми.Це буває іноді доволі складно,але якщо є можливість то дуже добре.Волосся реагує і на внутрішні фактори,і на зовнішні.

Останню,п'яту частину я хочу присвятити засобам,які мені не підійшли.Ні вони не погані,і не гарні,вони просто мені не підійшли.Чисто моя думка,та пам'ятаємо все індивідуально.

Засоби,які не підійшли

  1. Крем-спрей для волосся 15 в 1 ABOUT hair Кератинове розгладження

Бюджетний крем-спрей,який є багатофункціональним,

15 в 1,призначений для надто пошкодженого волосся.В складі є олія макадамії,засіб є веганським.Чому мені не підійшов?По-перше не сподобалась текстура,так я розумію,що це крем,проте з ним переборщити дуже легко,він має властивість надавати жирність волоссю.Я намагалась наносити спочатку на довжину-ні не підійшло,потім на кінчики і в дуже малій кількості,так ось так ефект був кращій,так як в мене сухі кінчики,то зволоження саме те,що потрібно.

На makeup цього засобу немає,тому додаю фото.

Як я відновила волосся?(ч5 остання)

Спрей-термозахист має в складі такі активні компоненти як: пантенол та протеїн.Виконує термозахисну,регенеруючу та відновлювальну функцію.Що не сподобалося?Спрей наносится не рівномірно,коли робиш пшик,то не варто очікувати,що дозатор має рівномірне розпилення по всій довжині,коли робиш пшик то виділяється одна маленька струйка на одну певну ділянку.Дозатор явно потрібно замінити.НЕ сподобався ще той факт,що після термозахисту я отримала склеяне,обтяжуюче волосся.

На makeup цього засобу немає,тому додаю фото.

Ціна доступна та й по об'єму вигідно придбати цей шампунь.

Та дя мене важливіша якість та яке волосся вже після.Моєму волоссю даний засіб не підійшов.Потім дуже важко привести його до ладу.Треба робити супер класну зволожувальну маску та декілька етапів незмивного догляду,щоб волосся мало хоч трохи кращій еститичний вигляд,а не було сухою пухнастою шевелюрою.

Дуже давно їм користувалася,спочатку наче і нічого був результат.Потім,трохи згодом зрозуміла,що цей шампунь не достатньо гарно промиває шкіру голови,доводилося мити голову частіше,ніж зазвичай.

  • Хочу повторити те,що перелік даних засобів не підійшов саме мені,ми всі різні,в цьому і родзинка кожного з нас)
  • Не довіряю чудо-засобам,які можуть склеяти,відновити посічені кінчики,не жалію та підстригаю іх.
  • Ніколи не вирівнюю та не сушу волосся без термозахисту.
  • Якщо маю намір купатися в морі,басейні то завжди заколюю волосся або підв'язую його.

Дякую за увагу,маю надію,що Ви щось для себе корисне взяли з цих пятьох частин.Краса Вашого волосся в Ваших руках)