Шампунь і кондиціонер H.Q. beauty keep hair colour

Шампунь і кондиціонер H.Q. beauty keep hair colour

Привіт усім членам нашого елітного клубу! Нарешті я спромоглася сформулювати свої враження від подарункового набору для догляду за волоссям H.Q., який отримала у подарунок від Мейкапу. Скажу відразу: я вперто і довго намагалася приручити ці засоби, але щось у мене з ними не склалося… Не знаю, може, це зі мною щось не так, адже іншим дівчатам ці продукти зайшли… Отже, нижче мій досвід використання шампуню й бальзаму, бо маску поки ще не наважуюся спробувати.

Гарна, з претензією на люкс. Баночки з темного пластику на 280 мл із дозатором. Обидва дозатори зручні.

Шампунь прозорий, з легким трав'янисто-квітковим ароматом, теж таким неначе дорогим і благородним, не мас-маркетівським. Кондиціонер молочного кольору з таким самим класним ароматом, але сам кондиціонер рідкуватий, більше схожий на якесь суфле. Це мене відразу трохи відштовхнуло.

Шампунь:
Aqua - вода;
Sodium coceth sulfate - ПАР;
Sodium chloride - сіль харчова, яку вводять у концентрації 1-3% для ущільнення текстури;
Parfum - ароматизатор;
Disodium laureth sulfosuccinate - ніжний ПАР;
Cocamidopropyl betaine - ПАР;
Rubus idaeus (raspberry) leaf extract - екстракт листя малини (не обнадіюємося, все вказує на те, що його тут менше 1%, як і решти екстрактів);
Lycium barbarum fruit extract - екстракт повія звичайного (соррі, але це дійсно офіційна назва куща родини пасльонових);
Vitis vinifera (grade) leaf extract - екстракт листя винограду;
Polyquaternium-10 - ущільнювач текстури, плівкоутворювач;
Citric acid - лимонна кислота, вирівнює рівень pH;
Magnesium chloride - сіль, ущільнювач текстури;
Magnesium nitrate - кондиціонуючий агент;
Methylchloroisothiazolinone - не дуже хороший консервант, заборонений у незмивних засобах. Може підвищувати чутливість шкіри. Алерген, подразнювач;
Methylisothiazolinole - його "напарник" (ці два консерванти ефективні саме у комбінації), теж поганий. Заборонений, наприклад, у Данії. Допустима доза обох цих консервантів - менше 0.01% і тільки у змивних продуктах;
Sodium benzoate - ще один консервант;
Potassium sorbate - і ще один консервант (двоє останніх також найефективніше працюють саме "у парі").
Аналіз складу. Я не знаюся на ПАРах (там є аніонні й катіонні), але, оскільки тут є Sodium chloride, то швидше за все головний ПАР аніонний. Як на мене, то абсолютно типовий склад як для шампуню, нічого екстраординарного тут не бачу (хіба що не дуже хороші консерванти).
Кондиціонер:
Aqua - вода;
Cetearyl alcohol - хороший жирний спирт, емолент;
Cetrimonium chloride - сіль, типовий інгредієнт кондиціонерів і масок для волосся, дає ефект ковзання, пригладжує кутикулу;
Myristyl alcohol - ще один жирний спирт і емолент;
Argania spinosa kernel oil - арганієва олія;
Persea gratissima (avocado) oil - олія авокадо;
Vitis vinifera (grape) leaf extract - екстракт листя винограду;
Parfum - ароматизатор;
Citric acid - лимонна кислота, вирівнювач рівня pH;
Magnesium chloride, Magnesium nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Sodium benzoate, Potassium sorbate - все те саме, що і в шампуні.
Аналіз складу. Склад теж абсолютно типовий для бальзамів/кондиціонерів, замішаний на емолентах і кондиціонуючих агентах. Із застережень знову бачимо два консерванти з не надто хорошою репутацією.

Ось тут і починається найдивніше. Здавалося би, звичайні шампунь і кондиціонер, але в мене щось пішло не так. Шампунь неначе недостатньо промиває волосся, воно після нього лишається якимось неохайним, хоч намилюю завжди двічі, а то і тричі. Кондиціонер мені видався дуже рідким, він кожен раз просто стікає з волосся, не затримується на ньому, не просякає його. Пробувала його і на мокре, і на злегка підсушене волосся - ефект той самий, просто стікає і все. Плюс через таку нещільну текстуру мені його завжди мало, за раз доводиться разів 10 натискати на дозатор, щоб хоч якось укрити ним кожну волосину. Але, хоч би скільки я його брала, він мені не дає ефекту ковзання, не робить волосся шовковистим і приємним на дотик. Попри використання незмивного засобу Living Proof після висихання волосся пересушене і тьмяне, звисає бурульками і дуже плутається. У мене волосся загалом не проблемне - густе, фарбоване хною. Воно ніколи не заплутується, розчісати не проблема взагалі. А тут таке враження, ніби я його начесала і щедро обробила лаком для волосся родом із 90-х 🤦 На наступний ранок на голові взагалі утворюється лютий треш, який неможливо розчісати (для наочності помістила весь цей жах на фото). При цьому ця пакля суха, склеєна і неначе тиждень не мита (кондиціонер змиваю ретельно, якщо що). Трохи краща картина, коли підключаю свою маску (не цього бренду, передостаннє фото), але й тут виходять якісь невеселі бурульки. Для порівняння на останньому фото моє волосся після іншого шампуню та кондиціонера. Словом, мені, на жаль, ця серія не підійшла.
Дякую, що прочитали, і вибачте за страшні фото "після" 🤪