Христина 🌺

Прикольні рибки

Прикольні рибки
Прикольні рибки

Нам педіатр прописав пропити курс омеги. Та, в принципі, раз в рік я стараюся і сама проходити курс омеги.

Вибір був великий... Раніше я купляла рідку, лила на їжу...мені подобалось. Зараз її не було в наявності. Тому купила таку. Мені дуже подобається фірма, я їй цілком довіряю. Теж я обирала по складу, тут він хороший, навіть ароматизатор натуральний.

Це дуже класні рибки, пахнуть фруктами. Рибʼячим жиром взагалі не чути. Дитині сподобались, не треба було заставляти їсти. Це вийшло два в одному: і цукерку зʼїла, і користь принесла. Омегу виготовлено на підприємстві, що має реєстрацію належної виробничої практики (GMP). Теж це почесний член організації GOED Omega-3.

Тут концентрат риб’ячого жиру виробляється відповідно до суворих стандартів контролю якості. Він протестований на відсутність потенційно небезпечних забруднювачів (наприклад, ПХД, ртуті, діоксинів та інших важких металів).

На рахунок апетиту: на солодке тягне менше, тепер можна зʼїсти навіть редиску, сир, помідор...це прогрес😅.

Не знаю, чи це заслуга цих рибок, але, в будь-якому випадку, після консультації з педіатром звичайно, такий курс раз в рік варто проходити.