wowmom

Чи потрібен був мені праймер від Мейбелін? Враження від використання.

Чи потрібен був мені праймер від Мейбелін? Враження від використання.

Привіт, красуні!

Я завжди скептично відносилася до будь-яких праймерів та основ для макіяжу, тому що для мене вони діляться на два типи: ті, що не роблять нічого, і ті, що "затирають пори", але потім їх же і забивають.

Ну це я так вважала.

До того ж, якщо у вас класний догляд, ваша шкіра зволожена, то це і є ідеальна база для макіяжу.

Але так сталося, що в мене закінчився мій крем з СПФ, і на весняний період, я вирішила, що праймер з сонцезахисним фільтром, то досить непогана ідея.

Плюс в мене часто буває, що я сиджу вдома пів дня, а на вечір треба зробити мейк, і тоді праймер як би в тему, щоб додатково не наносити основний догляд.

Чи потрібен був мені праймер від Мейбелін? Враження від використання.

У Мейбелін в лінійці Fit Me є два види основ під макіяж: одна з матуючим ефектом, і одна - зволожуюча. Я, як власниця сухої шкіри, звичайно, обрала другий варіант.

Об'єм - 30 мл, за півтори місяці активного користування, третину засобу я вже використала.

Шановні експерти, я зовсім не розбираюся в сонцезахисних фільтрах, які з них нового покоління, які старого, але начебто праймер Мейбелін має хімічні фільтри (тому що оксиду цинку або діоксиду титану я в складі не по побачила).

СПФ 20 - достатньо нормальний показник, якщо ви живете у звичайному місті, та не знаходитесь довго на сонці.

Я, наприклад, працюю з 8ї ранку до 7ї вечора, тому фізично не потрапляю під прямі сонячні промені:-)

Мені подобається, що у праймеру є зручний носик, який нормально дозує засіб, і через нього нічого не витікає.

Упаковка, звізно, не лакшері, але ніхто від Мейбелін такого і не чекав.

Пахне він, як звичайний сонцезахисний крем.

Текстура густа, і він так начебто "тягуче" розподіляється по шкірі ("іф ю ноу вот ай мін" 😁)

Тобто це не легесенький флюїд, який ви не відчуваєте, це як повноцінний догляд, який дає ефект живлення.

Праймер не затирає пори, але робить обличчя дуже сяючим.

Дівчатам з жирною шкірою таке не сподобається, але мені як раз норм.

Він не відчувається, як силіконовий праймер, по типу Baby Face від того ж Мейбелін.

До речі, обличчя він не вибілює!

Тональні засоби лягають на Maybelline Fit me Luminous + Smooth гарно, адже він непогано невелює сухість. Звичайно, він додасть блиску будь-якому тону, тому майте це на увазі.

Не помітила, щоб він якось впливав на стійкість макіяжу, але, найголовніше, що я не помітила негативних реакцій з боку шкіри.

Чи потрібен був мені цей праймер? Напевно, що не дуже, адже я просто могла б взяти якийсь модний корейський крем з СПФ, і не паритись.

Але і сказати, що він мене розчарував - я не можу. Він досить приємний у використанні, він має сонцезахисні властивості, і він також непогано вписався у мою щоденну рутину.

Праймер зволожує шкіру і робить її сяючою, а я таке люблю. До того ж нього приємна ціна, і на знижках, я б його навіть повторила.

Дякую за увагу 😘