alena.rosee

Тестую Mermade міні парфуми

Тестую Mermade міні парфуми

Бренд Mermade вміє привернути увагу своїми яскравими дизайнами та загалом ароматною продукцією.

Коли з'явились аромати в міні форматі, я вирішила їх спробувати 😊

Про сам формат: це скляний флакон (це супер класно, що не пластик), хороший спрей, наклейки приклеєні більш менш рівненько, є ковпачок. Зручно брати з собою як міні версію (якщо звісно вам подобається аромат).

Як я розумію, всі аромати це клони чи близькі клони якихось відомих ароматів , хоча у бренда до кожного парфуму своя назва, історія, промо фото. Це не глухі номерні парфуми, тут бренд подає їх в гарній маркетинговій обгортці .

Якщо людина не дуже знайома з багатьма парфумами, то ці парфуми стануть досить оригінальними, якщо знайома - одразу зрозуміє на що це схоже 😉 Піраміди ароматів - ідентичні з оригінальними.

Ціна досить демократична для проби , 5 мл 49 грн (а на знижках і по 39).

То ж подивимось , що за аромати і на що вони схожі , з того що я потестила.

Тестую Mermade міні парфуми

Цей аромат для мене був самим цікавим, тому що глянув піраміду я зрозуміла, що він буде схожий на один з улюблених Кіліанів, який в мене є.

Так, цей аромат легка копія Kilian Good girl gone bad , але без насиченості , базових нот , та мега шлейфу .

Від Кіліанської дівчинки тут основна частина аромату, найвпізнаваєма .

Стійкість непогана , годин 6, шлейф невеличкий є.

Авжеж, в порівнянні з оригіналом не йде , але як бюджетна версія , якщо хочется дуету османтуса та жасміна, то може бути.

Також, в серії є і гель для душу, і лосьйон для тіла (про нього напишу пізніше), гарний варіант продовжити аромат на шкірі.

Ніч, Мигдаль,Париж, Вишні.... ну ви зрозуміли ))) 🍒

Тут не треба бути експертом, що б одразу здогадатись , що це щось подібне до Lost Cherry Tom Ford. Фордовська вишня в мене була на піке її популярності , трошки набридла своїни лікерно-вишневими туманами , тут вся ця композиція дуже впізнаваєма.

Аромат досить стійкий , як і в попередньому тут головна частинка саме запаху , без бази чи якогось лікерного старту.

Якщо подобаються вишневі аромати - можно сміливо замовляти )

Всім шампанського! 🥂

Скажу чесно, я буда впевнена, що цей аромат буде аналогічним як антисептик Шампанське цього ж бренду, там запах такий насичений та солодкий , але досить цікавий)

Спробувала цей - ні, не той запах, щось нагадує таке знайоме , люксове (з парфумів ).

Парфум ніжний, кремовий, неначе якийсь пухнастий светр, я вже подумала чи не переплутали цей аромат з Кашеміром? Ні)

Аромат комфортний, уютний, в мене не асоціюється з промо (танці, вечірка).

Стійкість слабша, за попередні аромати , десь години 2-3 , майже не шлейфить, більш інтимний , відчувається тільки поряд з шкіри.

Все ж потім я зрозуміла , на що він схожий, на YSL Black opium, але в концентрації 30% від 100 ))

Хоч я взагалі не люблю прямі копії та аналоги в парфумерії, але ці аромати не визвали ніяких негативних емоцій, вони по своєму цікаві , легкі, мають як ніяк стійкість та коштують бюджетно . Також всі аромати мають доглядову серію і це дає змогу мати парфумерний гель для душу улюбленого парфуму, так він буде не 100% ідентичним , але і непоганим .

То ж можу рекомендувати спробувати , а я потім ще візьму декілька ароматів за пробу 💕