Olga Vladimirovna

Зубна паста Splat ❤️

Зубна паста Splat ❤️

З зубними пастами фірми Splat знайома вже давно , купувала не один раз їхні зубні пасти як собі так і дитині .

Але чомусь пасти цієї фірми мені не заходили якось раніше 🤷 тому завжди була в пошуках своєї ідеальної пасти .

Пробувала безліч різних фірм , щось більш менш підходило , але все рівно все мені не те ( наша Галя балувана 😁 )

Якось зайшла в магазин , щоб купити нову пасту на заміну своїй , яка вже закінчувалась і чомусь знов мене потягнуло на поличку зі Splat ( не знаю навіть чому так , але моя рука потяглась туди )
Вирішила , що можливо ті що пробувала перед цим просто не підійшли мені 🤔 і кинула оком на цю пасту , так як раніше я її не бачила .
Купивши і почавши єю користуватись , чесно кажучи була приємно здивована тим , що виявилась вона досить таки непоганою 😏

Зубна паста Splat ❤️

У пасти приємний аромат , трав'яний такий , не ядрена така як в інших ( що часто в мене викликало не дуже приємний рефлекс при чищенні зубів ) .
Свіжий подих після використання цієї пасти лишається довше аніж з іншими пастами , які я до цього пробувала .
Ще плюс який я помітила - те що відколи я користуюся цією пастою , то помітила позитивні зміни з деснами , які перед цим кровоточили .

Ця паста я не скажу , що мою проблему з кровоточивістю повністю вирішила , іноді моментами кровоточивість проявляється все ж таки , але вона не значна як було до цього .

Можливо і дійсно мені цей продукт просто підійшов 😏
Тому однозначно ця паста в мене тепер на поличці буде 🥰✨
Якщо знайду щось краще , то обов'язково також поділюсь своїм досвідом з Вами 😊