Олена В

#maybellinenymakeupclub

#maybellinenymakeupclub

Величезна подяка MakeUp за можливість протестувати боксик!

Що було в красивому боксику: 4 рідких помади для губ під номерами 10,15,20 і 50 та туш.

Взагалі я обожнюю косметику Maybelline. Уже років 10 користуюся лише тушшю цього бренду. І частенько купую їхні помади,блиски і.т.д.

Про помади: глянцеві,дуууже стійкі(!),насичені кольори. Намалювати красиво губи легко з ними.

Можно зробити легкий тінт або такі насичені та наче лаковані губки,що просто ВАУ).

Кольори теж соковиті.

10 Lippy. Колір наче зі сливовим відтінком. Віддала мамі,вона брюнетка,їй ідеально підійшов колір. Мама у захваті. Зразу ж намалювалась легенько і губи стали наче "пудрові", а потім другим шаром-і зразу ж блиск та глянець. Змити було важкувато))). Тому малювати губки треба обережно і охайно).

#maybellinenymakeupclub
#maybellinenymakeupclub
#maybellinenymakeupclub

15 Peachy. Ще не відкривала. Але обов'язково буду тестити.

20 Coy. Це мій улюблений колір. Для блондинок те що треба! Запах наче якоїсь карамельки. Романтичний. Як на мене виглядає святково,ніжно та романтично. Ідеально і на свято,і на кожний день.

50 Wicked. Дуже насичений колір,мені сподобався. Виразні губи з ним. Теж мій фаворит тепер. Святковий,яскравий.

Maybelline New York Colossal Curl Bounce

Ще буду користуватися. Зазвичай їхні туші достойні. Про цю відгуки різні:хто хвалить,хто ні. Подивимося!

Рекомендую помади! Насичені та стійкі кольори,приємний запах.

Єдине що не сподобалося-це липкість на губах . І дуже важко змити!

Дякую!