О'L

#wishlistmakeupclub

#wishlistmakeupclub

Неймовірно цікаво подивитися на засоби, які хочуть придбати інши дівчата. Деякі вже також "занотувала" собі, про деякі - взагалі ніколи не чула (

Зараз хочу поділитися засобами, які в мене зараз у wish-листі на MakeUp.

Отже, перша в мене Chanel Coco Mademoiselle Hair Mist. Це мої найулюбленіші парфуми для волосся, мала колись такі, але, на жаль, вони закінчились, а в магазинах вже давно таких немає в наявності ( Тож, поки замінила на Chanel Gabrielle. Користуюсь ними та чекаю на свою "мадмуазельку".

Друге, що хочу спробувати - це бренд UpCircle. Його відкрила для мене Комарницька Тамара. Подивилась склад і захотіла спробувати їх крем під очі. Додала собі у лист бажань UpCircle Caffeinated Skincare Duo (f/serum/30ml + eye/cr/15ml), якого також немає в наявності (

The Saem Saemmul Perfect Curling Mascara. Туш від Saem мені також відкрила ця спільнота - дуже багато позитивних відгуків, тож, треба її придбати )Але поки маю подарункову туш від Maybelline та улюблену Max Factor, то придбаю Saem трішки пізніше.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+ був у мене неодноразово, чудово рятував мене взимку. Зараз долаю наслідки після використання продуктів Garnier з віт. С (дуже сильно подразнили шкіру), тож, замислилась знову над його придбанням.

Mades Cosmetics Body Resort Atlantic Figs Body Butter. Про нього нічого не чула, нічого не знаю, та сподобалось пакування й дуже хочеться новий баттер для тіла ) Та щоб був скожий на застигле вершкове масло. Як придбаю, залишу враження.

Inoar G-Hair Hair Keratin (shm/100ml + keratin/100ml + mask/100ml). Дуже давно хочу зробити собі кератин та поки не можу на це наважитись. Стало цікаво, чи зможу я це зробити самостійно сама собі? Хочу якось спробувати з цим набором.