О'L

Нове замовлення The Ordinary

Нове замовлення The Ordinary

Я великий прихильник цього бренду!

Пару раз на рік вони мають невеличкий сейл або акцію, тож, це замовлення було сформовано ще на "чорну п'ятницу", а отримала я його лише зараз.

Цього разу "пройшлась" по їх новинкам, і як наслідок, маю тепер:

Поки що не користувалась нею, але взяла її на заміну своїй улюбленій Foltene, яку на жаль, мені важко зараз знайти й придбати (

Сироватка містить 11 активних інгредієнтів та 4 пептидних комплекси. Результат обіцяють вже через 4 тижні, за умови щоденного використання два рази на добу. Ну що ж, подивимось.

Мені поки що не дуже подобається аплікатор для нанесення, хотілось би, щоб була щіточка як у туші.

Це вже моя третя туба цього засобу. Користуюсь ним з літа минулого року, просто в захваті! Зараз також використовую цю пінку в догляді за немовлям.

Вона дуууже крута!

Пізніше хочу зробити про неї розширений допис.

Одна з останніх новинок The Ordinary.

Заспокійливий засіб, що усуває подразнення. Придбала її оскільки маю суху шкіру, яка взимку доволі схильна до лущення та подразнення.

Засіб має у складі центеллу, ніацинамід, кераміди, вітамін В 12 та ще багато цікавих інгредієнтів.

Гадаю, моїй шкірі має сподобатись.

Один із найдорожчих іх продуктів - флакон 10 мл коштує 25 дол.

Купую його вдруге, мені вистачає його на кілька місяців. Має у складі Matrixyl™ synthe'6, RetinoPeptide 189, SYN™-AKE, CYTOBIOL™ LUMIN-EYE, UNISOOTH EG-28 та пептид Eyeseryl™ (інфо із сайта).

На мені також працює непогано та варта того, щоб створити про неї окремий допис.

Natural Moisturizing Factors + HA та....

Маю розгорнутий допис-порівняння про них

https://club.makeup.com.ua/post/15199/

PhytoCeramides став моїм маст-хев, поки що він у мене "на репіті".

Користуюсь нею вже четвертий рік.

Це олійний засіб, що швидко вбирається та робить шкіру шовковою, а тон рівнішим!

Також згадувала про неї у своїй "ранковій рутині".

Тож, тестую новинки та обираю нових фаворитів )