О'L

#myloveinmakeupclub

#myloveinmakeupclub

Коли побачила умови конкурсу, одразу ж "застопорилась", бо всі мої підписки - то любов ) Я не підписуюсь на когось заради взаємної підписки чи щось такого, та дійсно маю теплі почуття до кожної користувачки, на яку підписана ) Таким чином, доволі важко обрати якусь одну дівчину, яку можна було виділити (

Одразу вибачаюсь перед усіма моїми "любимками", оскільки зараз хочу звернути увагу на дівчину, з якої почалось моє знайомство з MakeUp Club.

Я доєдналась до цієї спільноти десь у вересні 2022 року і можу сміливо назвати себе однією з перших користувачів )))) Хоча свій перший допис наважилась зробити лише у листопаді 2022 і то був крінж 😂

А ось перші дописи, на які я натрапила у цій спільноті, належали O’Ostah (цікаво, а кому взагалі належить найперший допис, створений у цій спільноті???)

Після цих дописів я зрозуміла, що також, мабуть, можу спробувати висловлювати свої думки у цій спільноті (хоча із створенням гарних фото в мене біда 😂)

Тому саме Олександрі наразі хочу зізнатися у любові та вибачитись, що не завжди встигаю читати її шедеври (а у O’Ostah дійсно неймовірні тексти та шикарні світлини).

Олександро, ти дійсно неймовірна! 💔‬

Хто ще на неї не підписаний? )