Вікторія

Моє замовлення на Мейкапі з подарунками

Моє замовлення на Мейкапі з подарунками

Бокс від Мейбелін я отримала в подарунок. Він зовсім не маленький, спеціально склала в нього все замовлення, щоб можна було оцінити об'єм. Зроблений з міцного пластику, прозорий, з прикольними наліпками. На дні лежить щось типу піддону, рожевого кольору, можна витягнути. Класний подарунок, буду в ньому зберігати вдома косметику.

Що я ще замовила?

  • Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid LipstickСтійка рідка помада для губ, віддінок Peаchy. Нюдовий, трохи с рижинкою. Для мене загорілої зараз світлий, може на осінь буде ок.
  • Maybelline New York Brow Ultra Slim Eyebrow PencilАвтоматичний олівець для брів, 03 віддітонок. Люблю ці олівці, кинула до замовлення, щоб отримати подарунковий бокс
  • Концентрат для заповнення пошкоджених кінчиків волоссяL'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer Ends Filler Concentrate. Висів у мене в бажаннях. Будемо пробувати. Відгуки хороші
  • Clinique Almost Powder Makeup SPF 15Clinique Almost Powder Makeup SPF 15, 06 віддіток. Взагалі, шукаю собі легку пудру з СПФ на літо. На цей віддіток була знижка, вона була 856 грн і відгуки дуже хороші. Вирішила спробувати. Колір темний. Але мені так і треба, бо обличчя навіть з автозагаром все рівно трохи світліше за шию. Буду пробувати
  • Зволожуючий гель-кремClinique Moisture Surge Broad Spectrum SPF 25 Sheer Hydrator (міні) - отримала в подарунок до пудри. Версія без СПФу мені дуже подобається. Як раз зараз її добиваю. Спробуємо ще таку. Та і сонцезахисту літом багато не буде точно.
  • Кондиціонер для захисту кольору волоссяL'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Conditioner - вже писала про нього в окремому пості, взяла собі новий. детальніше про нього тут: https://club.makeup.com.ua/post/11542/
Моє замовлення на Мейкапі з подарунками
Моє замовлення на Мейкапі з подарунками
Моє замовлення на Мейкапі з подарунками
Моє замовлення на Мейкапі з подарунками
Моє замовлення на Мейкапі з подарунками
Моє замовлення на Мейкапі з подарунками
Моє замовлення на Мейкапі з подарунками