Nata_Po

Мої захцяночки #wishlistmakeupclub

Мої захцяночки #wishlistmakeupclub

Як виявилось, в мене у вішлісті на сайті 255 різних хотілок)

В мене трошки різнопланові продукти, але з того, що я планую в найближчій перспективі придбати це:

1. Пептидна сироватка з матриксілом і аргіреліном від BAHA - чула дуже багато хороших відгуків про неї, а також про її дієвість. Планую в найближчій перспективі купувати, коли закінчаться мої сироватки.

2. Мої улюблені останнім часом парфуми від Nobile 1942 La Danza delle Libellule - чудовий аромат яблучного штруделя, випічки, ванілі, трошечки кориці. Дуже крутезний гурманський аромат і я дуже сильно хочу його задублювати, бо в мене вже півфлакончика немає. Це моя любов)

3. Живильний концентрований крем для повік від Pyunkang Yul - переглядала склад - наче доволі класний корейський кремчик під очі, а мій від CeraVe підходить до завершення, тому думаю)

4. Крем для повік з прополісом від IUNIK - також корейський крем під очі з гарним складом та відгуками.

5. Праймер для нанесення блискіток від NYX - чула також дуже багато хороших відгуків і хочу обов'язково придбати не лише для глітерів, а просто для сяючих тінюшок, для більш яскравого нанесення і надійної фіксації,а то маю декілька більш сухих шимерів, які не дуже добре тримаються і наносяться.