Ksyposhka

Шампунь проти випадіння волосся від Orising🌿

Шампунь проти випадіння волосся від Orising🌿
Шампунь проти випадіння волосся від Orising🌿
Шампунь проти випадіння волосся від Orising🌿

Взагалі я не дуже вірю що шампуні допомагають від випадіння, маски - так ,незмиваємий догляд -так ,а шампуні ... ну скільки ти його там на голові тримаєшь? максимум 3хв і то ,коли є на це час.

Але мені дуже його радила подруга тож я придбала і собі маленьку версію 100ml на пробу.

  • Аромат приємний ,натуральний ,мʼятно
    трав'яний.
  • Шампунь має рідку прозору консистенцію.
  • Тара у мене як бачите "краш тест на
    хрупкість " після падіння на плитку не
    пройшла
  • Очищує шкіру голови до скрипу з першого разу тому можна не мити голову двічі.Я наносила шампунь і тримала хвилинки дві на голові і потім змивала.
  • Волосся він не пересушує тож для мого
    тонкого волосся підходить ідеально також з ним шкіра голови менше жирніє ,взагалі
    я мию голову через день ,а тут можна
    походити два повноцінних дня з чистою головою і тільки потім вона починає жирніти .
  • Ефект після шампуню є,на другому тиждні я помітила що волосся випадає менше ніж завжди ,але я ще паралельно користуюсь незмиваемим засобом від випадіння тож у комплексі с лосьйоном він може давати дуже хороші результати.
Шампунь проти випадіння волосся від Orising🌿

А ось з чим у мене виникла складність... так це з нанесенням .

У мене він погано милиться 😅

Зараз я живу у селищі і тут вода в крані без хлорки, я звістно не хімік але мені здається що саме через це більшість моїх шампуней і гелей для душу погано миляться ,бо в Харкові такої проблеми у мене ніколи не виникало.

Хто шарить напишіть у коментарях ,чого воно у мене

не милиться ?😅

Так от ,і через це у мене виходить велика витрата шампуню.

Вистачило мені цієї пляшечки десь на 2-2,5 тиждні при митті через 2-3 дня ,зараз залишилося мабуть ще на один раз.

Взагалі шампунь непоганий але поки що повторно купляти не буду,через не економне використання.