Yuriivna 🌸

Маска для довгого та пошкодженого волосся

Маска для довгого та пошкодженого волосся
Маска для довгого та пошкодженого волосся
Маска для довгого та пошкодженого волосся

Цю маску придбала разом з кондиціонером-спреєм"Подвійний еліксир" та шампунем "Ціність трьох глин" від Loreal

  • Прочитати про мою думку щодо спрею-кондиціонеру можно ось тут

https://club.makeup.com.ua/post/10651/

Я маю середню довжину волосся.Не скажу,що воно в мене дуже пошкоджене,тому що я доглядаю за ним,не фарбуюсь аміачними фарбами,дуже рідко використовую праску для вирівнювання та фен+вживаю курс вітамінів.Проте я на шляху до кращого,маю надмірну пухнастість волосся та посіченість кінчіків.

Тепер про маску:

  • Переваги:

+ помірна ціна(на той час я придбала її за знижкою,вона обійшлася мені в 164 грн)

+дизайн мені сподобався (рожево-помаранчевий стиль)

+консистенція (текстура маски густа)

+маска має загалом нормальний аромат,проте відчувається злегка хімозний запах( моя суб'єктивна думка)

+загалом ефект непоганий,він що правда мінімальний,але є,проте не скажу,що "вау".

  • Недоліки:

- якщо є посічені кінчики,краще їх підстригти,я не вірю в чудо-засіб,який може якимось чином відновити їх,тому для мене ця маска не панацея.Я вважаю,що це просто рекламний хід

- пухнастість волосся дещо присутня,тому використовувала після маски додатковий незмивний догляд

-дещо злегка хімозний аромат трохи відштовхує від себе

  • Маска після себе залишила дещо двояке враження.Тому не можу не рекомендувати,ні заперечити покупку цієї маски.
  • З 10 балів/5-6 балів
  • Проте всі ми різні,маємо різну структуру волосся та ефект після маски у кожного може бути різним.Також наголошую,що у складі є силікони,тому майте це на увазі.