wowmom

Найкращі рум'яна українскього бренду Sinart

Найкращі рум'яна українскього бренду Sinart

Привіт, красуні!

Дуже довго я шукала свій ідеальний колір рум'ян. Ну, знаєте, щоб вони були не занадто рожеві, або не рижі, щоб можна було додавати їх і в теплий макіяж, і в холодний. Але, найголовніше, щоб рум'яна максимально освіжали обличчя, навіть якщо я майже без мейку.

Найкращі рум'яна українскього бренду Sinart

І яка це радість, що серед українців брендів, можна знайти справжні скарби, які нічим не поступаються люксовій косметиці.

Так, це рум'яна від Sinart.

Вони представлені у двох віддінках В1 (рожевий) та В2 (персиковий).

Я для себе обрала перший віддінок, тому що візуально він сподівався більше, і я вважаю його універсальним.

Рум'яна мають запечену формулу, саме тому вони дуже економічні у використанні. Їх дуже приємно торкатись, бо у них класна шовковиста текстура

Що стосується самого віддінку, то це приємний теплий рожевий колір, який дуже гарно освіжає обличчя. Пігментація вище середнього, тому я не рекомендую багато набирати рум'яна на пензель, щоб не переборщити.

З ростушовкою в мене жодного разу проблем не виникало. Я наносила їх і на тональний крем, і на пудру, і просто на "голе" обличчя - ніяких плям я не поставила.

Я з впевніннністю можу сказати, що рум'яна Sinart дуже стійкі. Вони витримують цілий робочий день. Тестувала їх і у спеку, і у більш холодну пору року - ввечері я все одно іх бачу у дзеркалі. Можливо ввечері вони трошки бліднуть, але нікуди не тікають.

Якщо коротко зробити висновки про рум'яна Sinart Blushpro, то я можу виділити самі плюси:

  • українське виробницство;
  • помірна ціна;
  • классна якість;
  • універсальний віддінок;
  • економічність;
  • шовковиста формула.

Від щирого серця рекомендую познайомитись з рум'янами Sinart:-)