Vikulyk

Чудове масло для вбитого волосся, мій супутник вже багато років

Чудове масло для вбитого волосся, мій супутник вже багато років
Чудове масло для вбитого волосся, мій супутник вже багато років

В мене було багато масел, але тільки Kerastase Elixir Ultime реально дуже круто впливав на моє вбите волосся, от реально воно було в такому поганому стані, що дуже рідко які засоби могли дати хоч якийсь косметичний ефект, а це маселко дійсно робило його гладким і сяючим і являлось для мене справжньою панацеєю. Тому, якщо вам не подобаються масла, ви напевне не пробували це.

Чудове масло для вбитого волосся, мій супутник вже багато років

Взагалі бренд Kerastase один з улюблених, в мене є немало засобів від них.

Тут доречі є відгук на чорне масло і фото мого волосся, яке воно було колись без правильного догляду.)

https://club.makeup.com.ua/post/3069/

  1. З цим маселком в мене не січуться і не електризуються кінчики. Був період, коли я ним не користувалась декілька місяців, то помітила посічені кінці, які потім зрізала,почала знову використовувати даний засіб і такої проблеми більше не виникало! Колись мене лякали, що від силіконового масла буде тільки гірше волоссю, але я користуюсь не один рік цим засобом, і вважаю такі припущення хибними.
  2. Надає блиску навіть безнадійно втраченому волоссю.)
  3. Трохи згладжує і дисциплінує, не скажу, що сильно, адже це просто масло, а не утюжок.)
  4. Після нього я скупила потрохи багато засобів бренду, моя думка, що не всі вартують своїх коштів, але більшість стали фаворитами.

На фото у мене волосся витягнуте на браш, я спочатку користуюсь кремовим термозахистом, коли волосся майже висохло додаю ще пару капель олії і досушую, інколи можу і повністю на сухе волосся використовувати.

Висновок: Це чудовий засіб, так дорогий, але економний і дієвий, з ним я більш спокійна за доглянутий вигляд своїх кос, тому рекомендую.