Оксана Князєва

#wishlistmakeupclub

#wishlistmakeupclub

Я не дуже люблю тримати в кошику те що не можу зараз придбати ,або якщо розумію що воно мені зараз і не потрібно .

Тож мій список не такий великий 😅

  1. Хочу спробувати щось із Tesori d’ Oriente ,є версія що це бюджетний варіант на La Sultane de Saba який я просто обожнюю ,ось і хочу дізнатися чи схожі аромати чи ні. Спочатку хотіла якийсь крем для тіла але вирішила для початку гель для душу ,якщо що ,він використається швидко .
  2. Помада від Maybelline New York SuperStay Matte у відтінку 120 - Artist . Я як раз шукало собі такий малиновий відтінок і Kizza ❤️ дякую тобі величезне,підказала що у Maybelline є такий колір ,що дуже круто, бо я вже знайома зі стійкістю і текстурою цієї помади і вона мені дуже подобається .
  3. Instytutum HydraFusion 4D я користуюсь цим кремом ,він легкий ,зволожуючий , на літо ідеальний .Моя баночка вже майже пуста тож скоро час замовляти нову .
  4. La Biosthetique Dry Hair Shampoo шампунь для сухого волосся ,в мене була міні версія ,тепер хочу повний розмір , волосся після нього виглядає шикарно ,засіб добре зволожує волосся і додає невеликий обьем у коренів.
  5. Nivea Lip Care Fruity Shine Strawberry Lip Balm .Цей бальзамчик побачила у Krislemly ❤️ Давно хотіла подібний засіб щоб зволожув і надавав легенький відтінок тож мій вибір зупинився на ньому .

Також ще у мене висять два олівця ,нюдових 😂😂😂

Але поки що вони під питанням 😅