Fraulein

Подарунковий набір Stoyana

Подарунковий набір Stoyana
Подарунковий набір Stoyana

Всім привіт🙂

Нарешті можу розповісти про свої враження від тестування даної продукції. Розкажу не тільки свою думку, а й чоловіка, бо користувалися ми разом)

Stoyana - український бренд натуральної доглядової косметики. Наскільки я зрозуміла, виробництву вже 7 років, і тільки нещодавно відбувся ребрендинг (раніше вони були la jeunesse cosmetic).

Це косметика для сильних та стійких жінок та виготовлена з натуральних компонентів.

Дуже зручне оформлення, справний дозатор.

Для використання засобу, я його трохи струшую, після чого роблю два натиски - цього мені вистачає на одне вмивання.

Мені дуже сподобався його аромат. Коли я вперше понюхала, мені він нагадав чоловічий шампунь, а згодом став "розквітати" - далі я вже чую розкішні квіти в полі.

Що для себе відмітили, це те що він абсолютно не "щіпить". Я можу намилити обличчя і спокійно відкрити очі.

Приємний аромат, ідентичний як у пінки. Має злегка жовтий відтінок.

Абсолютно не щіпить і не пече шкіру, якщо на ній є ранки.

Але, є мінуси у самій упаковці. Спочатку у спробах відкрутити дозатор, я врізала палець)

Коли трусиш пляшечку, засіб розприскується повсюди і ніяк не можна закрутити. А ще, дуже багато рідини "випльовується" на ватний диск. Потрібно акуратно натискати на дозатор

Ніжний та делікатний.

Аромат вже не такий як у попередніх засобів. Більш схоже на кокосовий нектар з кислинкою.

Наносила тонким шаром на очищене обличчя. Ніякого дискомфорту і подразнення, навіть на місці де була ранка. Після використання шкіра ніжна, гладенька.

Наношу не частіше, ніж раз на тиждень.

Аромат такий як у пінки і тоніка, але більш ніжний, трохи "солодкий"

Консистенція легка, наче шовкова. На все обличчя мені вистачає одного натискання на дозатор. Легко та приємно розподіляється. Немає відчуття, наче на вас маска. Шкіра м'яка та зволожена.

Цим кремом користувався і мій чоловік). Після гоління було подразнення, а після використання нього все заспокоїлося, пройшло почервоніння. Був дуже задоволений))

Взагалі моя шкіра комбінованого типу, схильна до жирності. Але заради експерименту ці два тижні користувалася лише засобами з цієї лінійки, хоча вона для сухої та чутливої шкіри.

Вона справді натуральна, навіть моїм котам сподобалася😄

Після усіх процедур, я сіла на диван і мої коти, що сиділи поруч, почали лизати мої пальці)) хоча завжди тікають коли чують аромати кремів.

Шкіра моя після тестування спокійна, здорова, без подразнення та камедонів.

Дуже радує, що це український виробник. Якісна косметика за доступною ціною

Також хочу подякувати команді Makeup за конкурси та бренду Stoyana за можливість спробувати нові продукти🖤