Alina_Demchenko

Палетка що поміститься у кишеню : LAMEL Make Up Eye Colors To Go

Палетка що поміститься у кишеню : LAMEL Make Up Eye Colors To Go
Палетка що поміститься у кишеню : LAMEL Make Up Eye Colors To Go
Палетка що поміститься у кишеню : LAMEL Make Up Eye Colors To Go

З брендом Ламель, знайомі майже всі. Якісь продукти стали бестселлерами, а якісь в свій час псували думку про бренд.

Це вже не перший продукт від цього бренду. Олівці та консилери від цієї фірми, роками куплялися і я була просто у захваті від них. З палетками я познайомилась не так і давно. Перед подіями через які я була вимушена виїхати з міста - в мене як раз з'явилась перша палетка від цього бренду. Цю манюньку - я вже купила сама, бо не змогла пройти повз таку красу. Це міні палетка тіней, яка містить в собі 6 відтінків. Це наменша палетка в моїй колекції і взагалі, я менше і не бачила. Саме в моїй - 2 матових та 4 шимерних відтінків. Це стара версія і бренд вже змінив дизайн ( доречі на краще, бо в старій версії просто неможливо набирати продукт на пензлик) . Але я помітила що деякі палетки повністю перероблені ( точніше кольорова гамма) . Тож, думаю що знайду собі і нову версію, що б порівняти текстури.

Кольорова гамма, для когось, може здатися доволі застарілою, але під мій колір очей саме те що потрібно

Палетка що поміститься у кишеню : LAMEL Make Up Eye Colors To Go
Палетка що поміститься у кишеню : LAMEL Make Up Eye Colors To Go
Палетка що поміститься у кишеню : LAMEL Make Up Eye Colors To Go

В якості експеремнту, окрім звичайних свотчів, я вирішила додати фотографії, як шимерні відтінки виглядають на повіках.

Чому я так не зробила з матовими ? Бо їх майже не видно. Вони у палетці більше як база і відтінок що по факту повинен бути транзитним - більше схожий на сіру пудру.

ВСІ СВОТЧІ ТА ЗАТЕСТ НА ОЧАХ БЕЗ ВИКОРИСТАНЯ ТОНУ/БАЗИ ПІД ТІНІ/ КОНСИЛЕРА. Я вирішила що саме такий затест буде найсправидливіший. Це експресс палетка і тому макіяж повинен бути максимально швидким.

В процесі затесту, я помітила що шимери поділяються на дві текстури : напівпрозорі ( наче спаркли) та маслянисті металек відтінки.

Думаю що скоро зроблю повноцінний макіяж з цими тінями.