Vikulyk

Омріяний #wishlistmakeupclub

Омріяний  #wishlistmakeupclub

Вибрати 5 продуктів дуже-дуже важко, але я постралась зробити це з більш менш різних категорій.

Маю пробники цих неймовірних парфумів, які ж вони шикарні, також би дуже хотілось повну версію, естетика флаконів теж неймовірна🔥

Це відвал всього)))

доречі вони зараз як для Кіліан по хорошій ціні (біля 7к)

Я все чекаю якоїсь події на такі розкішні речі))

Цю пудру частенько рекомендує моя сестра, яка є косметологом. Мені здається, що нею супер зручно оновляти сонцезахист, коли є косметика на обличчі.

Також з її слів, бо користується сама-пудра досить комфортна і не вагома.

Я думала про спф-спреї, щоб ними оновляти захист, але вона мене відмовила, томущо агресивні компоненти будуть залітати в ніс і очі, тому не дуже це корисно.

Здається хороша штука, але ціна зупиняє)

Для волосся цікавить давно бренд Olaplex, ще нажаль нічого не пробувала, думаю знайомство почнеться з 3-го комплексу. Можливо спробую для початку десь взяти розливант.

Ох і нашумівша ця новиночка від Lamel, а свотчі в інтернеті такі яскраві, там навіть фіолетові дуже якісно виглядають, дуже хочу потестити в магазині.

Дуже сподобався 119 колір і текстура, після затесту з магазині, вона не дає мені спокою))

Також для губ мрію про новий Діор Максимайзер у 20 відтінку, але на мейк ап саме такого кольору немає.

Ось такі мої хотілочки ❤️ Всього на 13000 😂