Рятівник

Рятівник
Рятівник
Рятівник

Півроку тому я зіткнулася з такою проблемою, як випадіння волосся.

Спочатку це було не помітно, але в один "прекрасний" день зрозуміла що потрібно щось робити, інакше можна взагалі залишитись з декількома пасмами.

В інтернеті трапилося відео трихолога, який рекомендував польський лосьйон проти випадіння волосся"Radical", але його потрібно використовувати у комплексі з шампунем та пілінгом.

Чесно кажучи, я купила лише лосьйон, тому що шампунь і пілінг у мене були, хоч і іншої фірми.

Лосьйон знаходиться в пластиковому флаконі з дозатором, об'ємом в 100 мл.

По факту це прозора рідина, яка має аромат, що нагадує чоловічі засоби для гоління.

Лосьйон потрібно наносити на шкіру голови щодня, злегка масажуючи.

На волоссі засіб зовсім не відчувається, не липне, не склеює, просто ніби водичку розпилив.

Я не дуже довіряю таким засобам, тому особливо на результат не розраховувала, але після 3-х тижнів не дуже регулярного використання ( перший тиждень кожен день, а потім через день-два) була приємно вражена!

Волосся набуло об'єм завдяки волоскам що почали рости, і це не тільки відчувається, а і видно неозброєним оком!

Без тіні сумнівів скажу, що це дійсно крутий, реально працюючий засіб, який врятував моє волосся!